KSW 29: Mariusz Pudzianowski po wygranej z Pawłem Nastulą (+video)

07 Grudzień 2014
8

Mariusz Pudzianowski w tradycyjnym wywiadzie na siedząco opowiedział nam o przebiegu wygranego pojedynku z Pawłem Nastula. Jak to jest obalić judokę olimpijskiego i przeżyć swoje 3×5 minut? Dowiecie się z rozmowy poniżej.

Offline

panowie apropos wagi to ja uważam że to czy połowę razy czy nie miał przeciwnika podobnej wagi i tak jest straszne. to są freak fighty jeśłi waga się różni. czy Mańkowski dostałby przeciwnika o 7-15 kilo cięższego? no nie. i tu zgodzę się z KAT, że Organizatorzy nie traktują Mariusza jak zawodnka dając mu takich rywali

popencze
Gość
popencze
Offline

@KAT

Nie żebym bronił Pudziana bo jego poziom pozostawia wiele do zyczenia ale jesli juz mowimy o warunkach fizycznych jego przeciwników to z 12 walk Mariusz miał 6 razy cięższego rywala i raz ważącego prawie tyle co on (Pillafas)

Typer
Gość
Typer
Offline

fajny wywiad – teraz to w sumie każdy z Pudzianem jest spoko. jak na 120 kg to cardio miał naprawdę spoko

rudy
Gość
rudy
Offline

Podobały mi się Jego słowa po walce, że jest zajechany, ale powiedział sobie, że choćby miał się wyczołgać z klatki to będzie walczył do końca. Dla mnie koniec był przykry, kiedy Paweł jak „pijany” wychodził do dogrywki ale sama walka na plus. Chyba mogę pokusić się o stwierdzenie, że to była najciekawsza walka Pudziana

KAT
Gość
KAT
Offline

szczere gratulacje dla Pudziana i nie chciałbym mu odbierać blichtru ale to Nastula przegrał a nie Pudzian wygrał. Ale to się nigdy nie skończy póki Pudzian będzie dostawał rywali o 10-20 kilio lżejszych. tutaj jednak warunki fizyczne wygrywają. ale co do tego, że Mariusz nie robi postępów to się nigdy nie zgodzę.
hahahaha i zajebista kocówka. super wywiad

BartezCichy
Gość
BartezCichy
Offline

Mariusz wygrał ale wie , gdzie jego miejsce.
Myślę , że z Karolem wytrzymałby do 2 rundy więc raczej na razie nie podejmie wyzwania.Może na koniec kariery? Kto to wie? Byłaby to dość szczególna i zaskakująca sytuacja. Pudzian walczący o pas!?

jano007
Gość
jano007
Offline

Nastuli zabrakło kondycji, wiek to wiek i nie da się tego oszukać.
Mariusz zrobił jakieś postępy w zapasach i parterze, poprawił kondycję, ale dużo pracy jeszcze przed nim. W moim odczuciu walka raczej nie była specjalnie widowiskowa, stójka Mariusza nie wyglądało to dobrze, nie widziałem kompletnie techniki. Było kilka ładnych obaleń ze strony pudziana, tyle co mogę powiedzieć o tej walce.

hulas
Gość
hulas
Offline

Pudzianowski nie robi zadnych postepow. Wygral ta walke warunkami fizycznymi dzieki ktorym udalo mu sie zdobyc dwa czy trzy obalenia. Natomiast moim zdaniem obalenia powinny byc tylko punktowane jesli zawodnik je w jakis sposob wykorzysta. Stworzy zagrozenie, zada kilka czystych ciosow czy proba poddania. Bo takie obalenie i lezenie to ani nic nie wnosi do walki ani nie zacheca kibicow do ogladania. Nastula ladnie go trafil czysto kilka razy. Po jednym z takich ciosow Pudzian az malo w szal nie wpadl heheh Dwie proby poddania przez Nastule. No ale jak tu zalozyc duszenie czlowiekowi bez szyi. Pozycja do balachy byla… Czytaj więcej »