UFC Fight Night 61: Starcie Edson Barboza vs. Michael Johnson dodane do karty walk

autor:
29 Grudzień 2014
UFC Fight Night 61: Starcie Edson Barboza vs. Michael Johnson dodane do karty walk

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Joe Silva pomimo świąt i zbliżającego sylwestra nie próżnuje. Podczas brazylijskiej gali UFC Fight Night 61 w Porto Alegre dojdzie do pojedynku w wadze lekkiej, w którym zobaczymy Edsona Barbozę (15-2), który 22 stycznia stanie naprzeciw Michaela Johnsona (15-8).

Zdobywca nagrody za „Nokaut Roku 2010”, Edson Barboza po dwuletniej przerwie będzie miał okazję na zaprezentowanie swoich umiejętności przed rodzimą publicznością. Barboza z pewnością zrobi wszystko co w jego mocy, aby sprostać wyzwaniu jakim niewątpliwie jest Johnson. Brazylijczyk rozpoczął ten rok od porażki z Donaldem Cerrone przez poddanie. Następnie wystąpił jeszcze dwukrotnie notując zwycięstwo przed czasem z Evanem Dunhamem oraz zwycięstwo punktowe nad Bobbym Greenem.

Michael „The Menace” przez trapiące go kontuzje z pewnością nie zaliczy mijających 12-stu miesięcy do udanych. Wystąpił tylko raz, w marcu kiedy to pokonał Melvina Guillarda. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie mu sprzyjało szczęście i zobaczymy szalenie ciekawie zapowiadające się zestawienie. Jak potwierdziło UFC pojedynek w wadze lekkiej będzie drugim, co do ważności pojedynkiem na gali w Porto Alegre.

Komentarze