ACB 14: Michał Fijałka i Jacek Czajczyński wystąpią w formacie turniejowym

autor:
27 Styczeń 2015
ACB 14: Michał Fijałka i Jacek Czajczyński wystąpią w formacie turniejowym

michał_fijałka_arena_b_6

Michał Fijałka (12-4-1) i Jacek Czajczyński (7-7) są pierwszymi Polakami, których zobaczymy na gali Absolute Championship Berkut 14, która odbędzie się 28 lutego. Co ciekawe obaj zawalczą w turniejach w swoich kategoriach wagowych. Rywalem Michała Fijałki będzie Gruzin Giga Kukhalashvili (4-2).Informacja została podana przez portal Mymma.pl

Wydawało się, że po czterech zwycięstwach z rzędu, Michał Fijałka na stałe zwiąże się z organizacją KSW. Jednakże „Sztanga” podpisał kontrakt z Absolute Championship, a kontrakt gwarantuje mu co najmniej 3 walki rocznie, co jest zdecydowanie korzystne dla szczecińskiego Berserkersa.

Dla Jacka Czajczyńskiego będzie to szansa na przełamanie niekorzystnej passy. W październiku przegrał na gali ACB 10 z Zelimkhanem Umievem. W grudniu miał wystąpić na japońskiej gali Real MMA jednakże jego występ został odwołany. „Godzilla” na ACB 14 skrzyżuje rękawice z Amerykaninem Lewem Polleyem (12-5). „The Titan” w przeszłości walczył dla takich organizacji jak International Fight League, czy Bellatora.

Komentarze