ACB 13: Kontuzjowany Albert Odzimkowski wypada z rozpiski [UPDATE]

15 Styczeń 2015
2
ACB 13: Kontuzjowany Albert Odzimkowski wypada z rozpiski [UPDATE]

Foto: fb.com/albert-odzimkowski

Foto: fb.com/albert-odzimkowski


Wyjątkowo fatalna informacja przeniknęła wczoraj do sieci. Albert Odzimkowski (7-1), który miał szansę na wskoczenie na walkę wieczoru Absolute Berkut Championship, nie wystąpi z powodu kontuzji.

Z fan page’a zawodnika:

Na dzisiejszych sparingach złamałem pierwszą kość śródręcza prawej ręki. Miałem nadzieję, że da się z tym walczyć 31 stycznia, ale okazało się, że konieczny był gips i o walce nie ma mowy. Brak mi słów. To już była końcówka przygotowań, a ja czułem się lepiej niż kiedykolwiek. Nie wiem ile potrwa przerwa, ale wiem, że idę w dobrym kierunku i żadna kontuzja mnie nie powstrzyma.

Jak udało nam się ustalić, do kontuzji doszło w wyniku tak zwanego uderzenia „overhead” czyli ciosu sponad głowy. Nieświadomy urazu, przewalczył jeszcze jedną rundę ale ostatecznie ból zmusił go do wizyty w przychodni, celem wykonania rentgenu. Choć na początku w grę wchodził opcja „zadrutowania” dłoni, ostatecznie stanęło na bezinwazyjnej formie leczenia. Sam Albert przyznał, że jeszcze nigdy nie był w tak dobrej formie. Życzymy zdrowia.

UPDATE: Organizacja zapewnia, że cały czas szuka zastępstwa dla Arbiego Agueva (15-6), który poświęcił dwa pełne miesiące na przygotowania w Tajlandii.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
adamusEL doopa Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
adamus
Gość
adamus
Offline

przykra sprawa

EL doopa
Gość
EL doopa
Offline

o fak złamanie w kościach śródręcza, nie zazdroszczę