Adrian Zieliński wystąpi na XCAGE 7 w Toruniu. Paweł Kiełek z opcją walki w Finlandii

06 Styczeń 2015
2
Adrian Zieliński wystąpi na XCAGE 7 w Toruniu. Paweł Kiełek z opcją walki w Finlandii


Zawodnicy Arrachionu nie marnują czasu i ochoczo przystępują do realizacji noworocznych planów. Jak udało nam się ustalić, obecny mistrz PLMMA, wystąpi na marcowej edycji XCAGE 7, która tradycyjnie już będzie jednym z eventów na licencji Profesjonalnej Ligi. To nie koniec doniesień z Olsztyna.

To akurat informacja mocno w powijakach, ale zmieniły i cały czas zmieniają się plany Pawła Kiełka, który również miał pojawić się na toruńskiej rozpisce. Z niewyjaśnionych przyczyn wycofał się jego rywal i tym samym zawodnik musiał szukać innego pracodawcy. Tu pojawiła się opcja startu w Finlandii, a najbliższą ciekawą wydaje się CAGE 29 w Helsinkach, przewidziana na ostatni dzień lutego, co świetnie pokrywa się z marcową XCAGE 7. Sam obiekt zainteresowania jest już na końcówce etapu, w którym rozpocznie zbijanie kilku kilogramów, co w konsekwencji ma przybliżyć go do zapowiadanej przez nas kategorii 66kg.

W kwestii wspomnianego we wstępie mistrza PLMMA, Adrian nie ma jeszcze potwierdzenia czy będzie bronił tytułu. Jeżeli nie, niemal na pewno pojedynek odbędzie się w „catchweight”. Na dniach obiecano nam pierwsze nazwiska z rozpiski XCAGE 7. Miejmy nadzieję, że włodarze nie dopuszczą do drugiego z rzędu pojedynku mistrza bez pasa. To by nie było po PLMMA’owemu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
XCAGE wprowadza uderzenia łokciami. Zieliński, Darpinyan, Pledziewicz oficjalnie potwierdzeni na rozpisceDrwalu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Drwalu
Gość
Drwalu
Offline

no to czyli wiadmomo że nie będzie bronił tytułu