Anderson Silva otrzyma walkę o pas w przypadku wygranej z Nickiem Diazem wg Dany White

08 Styczeń 2015
Anderson Silva otrzyma walkę o pas w przypadku wygranej z Nickiem Diazem wg Dany White


Po wyjątkowo nieudanym 2013 i absolutnie jałowym 2014, Anderson Silva ma szansę szybko powrócić na tron. Być może już nigdy nie wróci do elity tak zwanych „p4p fighters on the planet”, ale opinia publiczna lubi łzawe historie i duże zwycięstwo może wymusić zaskakujący bieg wydarzeń. Ten może pojawić się w przypadku zwycięstwa z Nickiem Diazem.

Wg Dany White:

Diaz i Anderson Silva walczą ze sobą, i najwyraźniej jeżeli Anderson to wygra, bez względu na to czy w swojej walce zwycięży Vitor czy też Weidman, wówczas będziecie mieli Andersona Silvą kontra jeden z powyższych.

Głównodowodzący UFC absolutnie nie kwestionuje etyki pracy „Pająka” ale nie wyklucza, że problem może pojawić się gdzie indziej:

To bardzo interesujące starcie. Po kontuzji Andersona Silvy jestem ciekawy jak będzie się czuł psychicznie. Fizycznie, uważam że będzie świetnie przygotowany bo to jest gość, który ciężko pracuje i postępuje właściwie. Pracuje nad sobą od momentu urazu i z całą pewnością będzie w formie. Czy będzie kopał low kickami tak jak kiedyś? Jak poczuje się z powrotem we współzawodniczeniu? Sparringi i treningi bardzo się różnią od tego gdy wchodzisz do prawdziwej walki.

31 stycznia, UFC 183, odliczamy!

Komentarze

 • maniekzig

  Tutaj chodzi o to czy Silva ma w sobie jeszcze ten ogień do walki, który miał wcześniej.

  Prawdziwy mistrz potrafi wrócić po porażce, więc kto wie.

 • rudy

  Nie tylko musi wrócić po porażce zawodowej ale i po ogromnym ciosie psychofizycznym. A do tego nie tylko wrócić a jeszcze być the best of the best bo niczego mniej się nie oczekuje od niego. Jak to ogarnie to powinien dostać Nobla 😉

 • IronMike

  Anderson sie skonczyl. Ma juz 39 lat i chyba zatrzymal sie w rozwoju jak kiedys Fedor. Weidmana ani Vitora nie pokona , Souza by go grapplingiem nekal i w koncu ubil albo poddal . Nie licze na fajerwerki oczywiscie w walce o pas bo DIaza na bank pokona

 • rudy

  UFC dało ich razem żeby raz na zawsze skończyć Diaza i pozbyć się go 😉 Jest chyba już dla wszystkich tak nieznośny, że nie można nie mieć go dość

 • adamus

  patrząc na jego nowy kontrakt z UFC to chyba wiek mu nie przeszkadza długofalowo planować

 • kamerling

  Przewiduję taki scenariusz. The Spider Silva pokona Nicka, a później zawalczy znowu z Weidmanem (czego osobiście bym nie chciał) i znowu zaliczy wpierdol, po czym ogłosi koniec kariery.

 • IronMike

  @kamerling
  Zawalczy z Belfortem jak cos , Weidman bedzie juz former champion 🙂

 • ruchmistrz

  kamerling przeproś! tak nie będzie! 😉

>><<
ZamknijX