"Będę walczył na kwietniowej gali." – Nick Hein o potencjalnej gali w Polsce (+video)

23 Styczeń 2015
"Będę walczył na kwietniowej gali." – Nick Hein o potencjalnej gali w Polsce (+video)


Nie bez powodu Nick Hein jest ultra popularny w rodzinnych Niemczech. Na wczorajszym „Media Scrum” Nick był zabawny, otwarty i na tyle wylewny, że bez dodatkowych słów dało się wywnioskować, że będzie walczył na kwietniowej gali w Polsce. Poza tym niemiecki fighter zdradził, że Jan Błachowicz gotuje wspaniałe… ziemniaki.

Komentarze

 • Typer

  hahah fajny gostek, pozytywny

 • rudy

  Jak pięknie wygląda mikrofon naszego MMAnews w Sztokholmie z super gwiazdami UFC 🙂 Aż się czuję naprawdę dumny! Może to nieistotne ale temu Panowi z różowym mikrofonem to zaraz guzik wybuchnie na brzucholu. Nick mega zajebisty wywiad dał, takie się zajebiście słucha, świetnie słyszeć jak zawodnik nie robi łaski tylko super docenia bycie częścią UFC maszyny. I faktycznie ja też tak odebrałem śmiech Aldo. Naprawdę to był szczery śmiech bez nuty zawahania. Będzie ciekawa walka.

 • Loku

  Nick pokazał jak powinna wyglądać postawa zawodnika w kontaktach z mediami. Rewelacyjny wywiad.

 • maniekzig

  Wcześniej oglądałem wywiad z Luke-m, ale widzę że ten gość też jest dobry.
  Naprawdę polscy zawodnicy powinni się uczyć jak się pracuje, bo jak się słyszy to marudzenie, to się nawet nie chce oglądać.

 • champ1

  @
  maniekzig absolutna racja, przy tym wywiadzie to można się śmiać do monitora i czuć jakby się stało obok. teraz to już wiadomo że kwiecień w Krakowie to pewnik 😉

 • TheOne

  hahah jego reakcja na szybką ripostę Wojtka o Kraków był naprawdę zabawna. tego brakuje naszym rodakom w wywiadach…

 • KAT

  już wiemy za kim będzie żeńska część widzów w PL 🙂