Dwie walki o pas na PLMMA w Łobzie. "BJ" Lasota vs. Barkinoev i Muravitskiy vs. Łebkowski

20 Styczeń 2015
Dwie walki o pas na PLMMA w Łobzie. "BJ" Lasota vs. Barkinoev i Muravitskiy vs. Łebkowski

Foto: cagewarriors.com

Foto: cagewarriors.com


Dla równowagi dzisiejszych rewelacji, mamy dla Was sporą ciekawostkę z Profesjonalnej Ligi. Na pierwszej gali PLMMA w Łobzie, zobaczymy nie jeden a dwa pojedynki o mistrzowski pas.

Rywalem broniącego tytułu wagi piórkowej Kamila Łebkowskiego (11-4), będzie Eduard Muravitskiy (7-2). Białorusin ma za sobą kilka ciekawych startów, takie jak białoruska edycja M-1 Challenge oraz rosyjskie Fight Nights oraz S-70. Na siedem zwycięstw, aż sześć razy zwyciężał przed czasem, już w pierwszej rundzie.

Choć pojedynki Kamila zawsze należą do niezwykle widowiskowych, to na pojedynek Ibrahima Barkinoeva czekamy równie niecierpliwie. Jego rywalem będzie bowiem Marcin Lasota (8-1), który po raz pierwszy wystąpi na gali PLMMA. Ten utalentowany grappler w listopadzie doznał pierwszej zawodowej porażki. Przy zderzeniu dwóch tak utalentowanych zawodników parterowych, powinniśmy spodziewać się nie lada show. Stawką tego pojedynku będzie naturalnie pas kategorii 57 kg, który jest obecnie zwakowany po tym, jak Barkhinoev nie zrobił wymaganego limitu na walkę z Adrianem Binieckim.

Komentarze

 • maniekzig

  Mam nadzieje że Lasota o twardym lądowaniu na ziemi weźmie się teraz do roboty i przestanie zanudzać w oktagonie.

  Menadżer potwierdził występ BJ?

 • rudy

  Kamilowi dali bardzo dobrego przeciwnika. Naprawdę robią fajne zestawienia

 • Drwalu

  zwakowany pas musi mieć swego pana 🙂