Włodarze FEN 5: "Cuprum Heroes" ostatecznie dopinają rozpiskę w Lubinie

06 Styczeń 2015
Włodarze FEN 5: "Cuprum Heroes" ostatecznie dopinają rozpiskę w Lubinie


Jeżeli już szukacie rozrywki na najbliższy weekend, to nadszedł idealny moment, bowiem Fight Exclusive Night 5 oficjalnie domknęła sobotni „fight card” w Lubinie. Na koniec doszły nam dwa międzynarodowe starcia, co daje bilans pięciu pojedynków MMA i cztery w formule uderzanej.

I tak, galę otworzy nam wcześniej zapowiadany Patryk Paduch (2-0) z Boi Team Wrocław, a jego rywalem będzie Białorusin Anton Shimuk (2-1), który otrzymał szansę zatarcia wrażenia po jego jedynej porażce na FEN 4. Pojedynek zakontraktowano w kategorii 77 kg.

Ostatnim brakującym ogniwem jest miejscowy fighter Maciej Kruszewski (1-1). Ten zaledwie 21-letni zawodnik ma całkiem niezłe osiągnięcia w grapplingu, skąd przywiózł nie jeden „krążek”. Po drugiej stronie klatko ringu stanie Yurim Bybochkin (0-1), klubowy kolega pozostałych Białorusinów, którzy szturmem pojawią się w rozpisce. W swoim debiucie Bobuchkin szybko pożegnał się z turniejem na szóstej Arenie Berserkerów w zeszłym roku. Bilety, a wcale nie pozostałe ich tak wiele, są jeszcze dostępne TUTAJ.

Komentarze

 • W. Mrozowski

  Mamy VIPowskie bilety na konkurs i nie zawahamy się ich użyć.

 • Pako

  Niestety nie piszę się nawet na konkurs.W piątek wyjeżdzam do Holandii więc się nie nakręcam.Wracając do tematu to jestem naprawde zdziwiony że mimo tego że bilety drogie to i tak się sprzedały.Applause

 • W. Mrozowski

  Bo hardkorowi fani to zaledwie procent jak nie mniej tych, którzy pokuszą się wydać jakiekolwiek $$$ na MMA. Tylko udają hardkorowych.
  P.S. Przysyłaj euro z Holandii. Good luck.

 • Drwalu

  co się czepiasz Pako? ja też wolałbym na rooty jechać niż na jakiś (ten) FEN. Kupili was ale nie da się kupić wszystkich fanów. Leave Pako alone!!! 🙂