FEN 5: Krzysztof Pietraszek nowym rywalem Marcina Zontka

09 Styczeń 2015
FEN 5: Krzysztof Pietraszek nowym rywalem Marcina Zontka


Na dzień przed galą Fight Exclusive Night 5, włodarze raz jeszcze zmuszeni byli znaleźć nowego rywala dla Marcina Zontka (12-8-2NC). Na całe szczęście dla federacji, na ich drodze pojawił się Krzysztof Pietraszek (4-2), który zgodził się przyjąć wyzwanie na mniej więcej 30 godzin do gali.

Zapowiedź nowej walki wieczoru pojawiła się kilka godzin temu na oficjalnym fan page’u organizacji, ale z jakiś powodów została natychmiast zdjęta. Przed chwilą pojawił się kolejny komunikat z którego wynika, że Mihail Bureshkin zastępujący kontuzjowanego Macieja Browarskiego, samemu doznał urazu. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że Białorusin uległ wypadkowi samochodowemu.

Wracając do Krzysztofa Pietraszaka, reprezentant Ełku skontaktował się z FEN gdy tylko dowiedział się o kontuzji Macieja Browarskiego. Włodarze mieli już plan B w postaci Bureshkina, ale gdy potrzebny był plan C, nie omieszkali sięgnąć właśnie po „Chińczyka”. Pietraszek znany jest z tego, że przyjmuje wyzwania na ostatnią chwilę. Podobnie było z ostatnią edycją Rundy 4, gdzie podjął rękawice na trzy dni do gali. Gdy oferta pojawiła się ponownie, potrzebował jedynie 30 minut na ochłonięcie i natychmiast wskoczył w samochód aby przejechać Polskę wszerz i zmierzyć się z Marcinem Zontkiem.

Komentarze

 • ruchmistrz

  hahahahha

 • W. Mrozowski

  News powstał w drodze na ważenie 🙂

 • maniekzig

  Wypadki chodzą po ludziach, ale FEN chce dogonić KSW jedynie życzeniowo w ustach promotora.

 • Pako

  Ale gala uratowana 😀 .Włodaże FEN wzbogacają się o nowe doświadczenie i być może to będzie rokować w coś FENomenalnego.