"Jestem już gotowy do pojedynku." – Tymoteusz Świątek o angażu na Fight Exclusive Night 6 (+video)

12 Styczeń 2015
"Jestem już gotowy do pojedynku." – Tymoteusz Świątek o angażu na Fight Exclusive Night 6 (+video)


Zanim federacja FEN ogłosi oficjalnie w dzisiejszym „Puncherze” zakontraktowanie Tymoteusza Świątka na szóstą galę, prezentujemy wyczerpujący wywiad z samym zawodnikiem, który opowiada o swojej formie pomiędzy startami oraz o tym co zmieniło się w jego życiu.

Komentarze

 • Typer

  hahaha jaki pozytywny, zawsze mnie pozytywnie rozśmiesza. oby jka najwięcej wywiadów z Tymoteuszem!

 • Pako

  Czyli teraz dopiero Tymoteusz ma możliwości na rozwój.Jedno jest pewne,że serce do walki ma potężne,jest młody i się jeszcze uczy,więc w przyszłości będzie Megakotem.

 • maniekzig

  Tymek niech bloga jakiegoś założy i robi materiały video, to zrobi na tym furorę. Facet jest postacią nietuzinkową nawet jak to się nie podoba Ekspertom z jednego portalu. Charakter i nietuzinkowość.

  Mnie ciekawi co z niego można wycisnąć gdy się poważnie zabierze za trening i skupi tylko na tym.

  Każdemu któremu chce się ćwiczyć przy tym że pracuje należy się szacun, to to bardzo wyniszcza organizm.

 • IronMike

  Fajny koles , praca i treningi tak wielu zaczynalo min Mirko Filipovic. Jesli bedzie dobry ktos go zgarnie to wiekszej organizacji i tam zarobi hajs , z czasem moze ktos bedzie pracowal dla niego. Teraz jednak musi przetrwac trudny okres i isc do przodu. Tymek pomysl nad sentencja Aliego ( oczywiscie nie alistaira) '' Nienawidzilem kazej minuty treningu ale pomyslalem pocierpie teraz a reszte zycia przezyje jako mistrz''

 • Cain

  maniekzig w stu procentach trafiona uwaga i pomysł, zgadzam się z Tobą, trzeba to Świątkowi podrzucić bo naprawdę jest pomysł i trochę rynku do zgarnięcia. a czemu maiłby się tym nie zajmować