M-1 Global planuje wprowadzić multimedialną platformę na wzór Fight Passa UFC

13 Styczeń 2015
M-1 Global planuje wprowadzić multimedialną platformę na wzór Fight Passa UFC


Dotychczasowe wprowadzenie m1global.tv jest milowym krokiem rosyjskiej federacji, ale usługa ta wciąż posiada zbyt wiele dziur, których nie zdołaliśmy załatać nawet my, mając informacje prosto ze źródła. Wg Vadima Finkelsteina system ma ewoluować jeszcze w tym roku, na wzór obecnego Fight Passa UFC.

Mamy platformę opartą na subskrypcjach, podobną do tego którą ma UFC ze swoim Fight Passem. Prace są nadal w toku. W trakcie tego roku planujemy przenieść nasze własne nagrania YouTube, właśnie na tą platformę i trzymać ją tam jako władną bibliotekę. Każda gala i każdy zawodnik będą na tejże platformie.
Biorąc pod uwagę 17-letnią historię M-1 Global, ponad 700 fighterów którzy przewinęli się na jej galach, nie możemy się doczekać. Szkoda, że z podobnych planów zrezygnowało KSW, które mimo naszych usilnych starań, nie zamierza na razie rezygnować z topornej IPLI.

Komentarze

  • GoGvDo

    Bellator niech sie w koncu zdecyduje na cos takiego!

  • Pako

    Bardzo dobry ruch z ich strony.Tylko czy ten plan wypali?

  • Eksporter Zla

    Mnie zastanawia co innego, rynki wschodnie raczej wybitnie nie są skore do płacenia za oglądanie tego typu widowisk, czasem bilety trzeba w ogóle rozdawać za darmo aby halę wypełnić i bazować na samych sponsorach. Czy się przyjmie więc swoisty abonament?