Martin Lewandowski obszernie o celach federacji KSW na 2015 (+wywiad)

08 Styczeń 2015
10
Martin Lewandowski obszernie o celach federacji KSW na 2015 (+wywiad)


Wczorajsze walne zebranie wewnątrz KSW w dużej mierze wyznaczyło trendy w kierunku których będzie podążał polski lider. W wyczerpującej rozmowie z Martinem Lewandowskim, staraliśmy się wejść w szczegóły tego planu.

Jakieś oczekiwania względem założeń z Waszego walnego zgromadzenia?
Oczekuję, że rok 2015 będzie dla nas przełomowy z dwóch względów. Zwiększymy ilość gal do 5 rocznie oraz wyjdziemy poza granice Polski po raz pierwszy od 10 lat. Wytworzyliśmy taki rynek i potencjał naszej marki, że mogliśmy i chcieliśmy zdecydować się na ten ruch. Myślę, że to będzie wystarczająco dużo jak na ten rok a zarazem będzie to pewien przełom dla polskiego MMA.

A jak będzie rozwijała się sytuacja z PPV i w jaki sposób będzie transmitowana gala zagraniczna?
Zagraniczna będzie na pewno w PPV. Jeśli chodzi o polskie gale, to nie trzymamy się wzorca zamiennego stosowania PPV i transmisji otwartej, bo każdorazowo zależy od „fight cardu”, miejsca i hali jaką chcemy zapełnić. Jak wiadomo większe hale kosztują zdecydowanie więcej i tym samym potrzebują większych inwestycji, by osiągnąć ten sam spektakularny efekt, co na małej hali.

Czy planujecie podróżować po Polsce do nieodwiedzonych miejsc, z mniejszymi halami, organizując bardziej lokalne gale?
Jest jeszcze kilka miejsc nieodwiedzonych na mapie Polski i zapewne postaramy się je wypełnić. Nasze gale zawsze mają globalny zasięg, nie tylko lokalny, ponieważ przebijamy się skutecznie do widza. Lokalna lokalizacja nie wyklucza globalnego charakteru wydarzenia. Nasza gala w Szczecinie, niedoceniania przez niektórych, okazała się bardzo udana, z mocnym fight cardem, zadowoliła wielu fanów. Oczywiście, że chcemy aktywizować lokalne rynki ale zawsze z ogólnopolskim zaangażowaniem i mediów i fanów.

A jakie plany ma KSW wobec Amatorskiego Pucharu, o których wspominałeś nam na ostatniej edycji?
Chcemy zrobić dwie edycje, pierwsza być może już w marcu a kolejna późną jesienią. Dbamy o realizację Pucharu, chcemy żeby było to ciekawe, atrakcyjne dla widzów wydarzenie, na które chętnie przyjdą, jest to jednak dla nas niekomercyjny projekt. Nie jest to dla nas zarobkowe działanie a raczej inwestycja w rozwój dziedziny sportu i wsparcie polskiego MMA, dlatego planujemy dwie edycje. Chociaż jak się uda, to nie wykluczamy jakieś trzeciej, letniej, wakacyjnej edycji. Ale to czas pokaże.

Mieliście kiedyś w planach reality show, czy ten pomysł zrealizujecie?
Ten pomysł jest już dawno przygotowany i spisany w konkretny format. Odwiedziliśmy różne stacje, odbyliśmy liczne prezentacje z producentami, jednak na ten moment nie ma zainteresowania takim projektem. Media chyba jeszcze nie czują potencjału takiego wydarzenia telewizyjnego w naszym kraju.

Tymczasem pracujemy już nad kolejnymi organizatorami w Polsce.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
10 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Miasto Poznań odrzuca warunki zaproponowane przez KSW. Zielona Góra nadal „planem B” federacji?rudyTheOnePakoBartass89 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
rudy
Gość
rudy
Offline

A może po prostu zmienią numerację gal?

TheOne
Gość
TheOne
Offline

co do reality show na pewno TVN jest jedyną stacją która by to wzięła ale znowu nie mają tradycji mma jeszcze i nagle tak z dupy nie wyskoczą z programem o sporcie emitowanym regularnie tylko u konkurencji. ale pomysł na miarę współczesnego społeczeństwa więc na pewno w końcu zaskoczy

Pako
Gość
Pako
Offline

Nikt nie chce Transmitować ich Reality Show? Skoro był kiedyś Big Brother,Dwa Światy,czy też jest Warshaw Shore to i również znalazło by się miejsce dla KSW. Czekam aż za gale w Londynie PPV będzie kosztować 100 Pln.

Bartass89
Gość
Bartass89
Offline

Jak oni chcą zrobić 5 gal w 2015 roku, skoro teraz będzie KSW 30, a KSW 32 odbędzie się 31 października 2015? To chcą ostatniego dnia października oraz w całym listopadzie i grudniu zrobić aż 3 gale?!

IronMike
Gość
IronMike
Offline

Tego ppv ostatnio za duzo . 5 gal byloby git ale jakos ciezko mi w to uwierzyc. Powinni dalej robic zaciag do 93 i 66 bo te dywizje wyjatkowo ubogie sa

kamerling
Gość
kamerling
Offline

Chciałbym, aby kiedyś zawitali do Olsztyna. Tylko ta Urania taka mała…

adamus
Gość
adamus
Offline

no właśnie najważniejsze zeby nad zestawieniami popracowali. i trzeba by uregulować politykę pasów bo w świecie nie mogą funkcjonować takie jaja. my tam Polacy do świata Barei jesteśmy przyzwyczajeni ale Europa…

rudy
Gość
rudy
Offline

Realne plany, przynajmniej widać, że nie bujają w obłokach 🙂 % gal jak najbardziej możliwe, czemu nie? Tylko będą musieli nowych zawodników kontraktować bo ile można międlić to samo

maniekzig
Gość
maniekzig
Offline

5 gal? dobre sobie. Trudno w to uwierzyć, bo niby kiedy mają to zrobić?