Mirko CroCop i Shinya Aoki wygrali na Inoki Bom-Ba-Ye 2014

01 Styczeń 2015
Mirko CroCop i Shinya Aoki wygrali na Inoki Bom-Ba-Ye 2014


Japończycy jako jedni z pierwszych świętowali 2015 ale chwilę wcześniej, poznali zwycięzców ubiegłorocznego Inoki Bom-Ba-Ye 2014. Choć rozpiska gali jest coraz bardziej egzotyczna, nie zabrakło kilku tamtejszych hitów, które i nam nie są obce. Swoje pojedynki wygrali w dobrym stylu Mirko Cro Cop (30-11-2-1NC) oraz Shinya Aoki (37-6-1).

Trzydziestą ofiara Filipovica w MMA, był równie legendarny na azjatyckim rynku Satoshi Ishii, który kilka miesięcy wcześniej również uległ Chorwatowi przez TKO. Nie inaczej było tym razem, gdy pod koniec drugiej rundy Japończyk otrzymał firmowe kopnięcie lewą na głowę i kilka uderzeń na odejście. Chwilę po akcji, na ringu pojawił się dwukrotnie pokonany przez Chorwata Kazuyuki Fujita i zaczęła się konkretna przepychanka.

Nie gorzej zaprezentował się Shinya Aoki, który widowiskowo poddał Yukiego Yamamoto firmowym Twisterem Eddiego Bravo już w pierwszej rundzie. Pierwsze tego typu skończenie w karierze Japończyka ale nie pierwszy gest środkowego palca, z jakim opuszczał arenę zmagań.

Komentarze

  • IronMike

    Pogromca emerytow z nazwiskami kolejny raz brutalnie ostudzony , mily widok 🙂

  • CroCop

    Mirko!!!!!!!