Mirosław Okniński planuje zorganizować dwie duże imprezy z cyklu "Poland Top Team kontra reszta świata"

17 Styczeń 2015
Mirosław Okniński planuje zorganizować dwie duże imprezy z cyklu "Poland Top Team kontra reszta świata"


W jednej z rozmów telefonicznych Mirosław Okniński wyjawił plany zorganizowania dwóch dużych imprez w ciągu roku, które nie będą sygnowane nazwą Profesjonalnej Ligi. Pomysł będzie się opierał na zorganizowaniu starcia reprezentantów Poland Top Team kontra zawodnicy spoza Polski.

Pozyskaliśmy partnera, który jest zainteresowany wsparciem jednej lub dwóch dużych gal w ciągu roku. Karta walk będzie oparta o najważniejszych zawodników z Poland Top Team, a na przeciw nim staną fighterzy zza granicy. Prowadzę w tej sprawie rozmowy z dużą telewizją w Polsce.

Nie udało nam się ustalić które stacje, ale z całą pewnością nie będzie to Polsat, który obecnie stawia na KSW i FEN.

Komentarze

 • maniekzig

  Trudno mi uwierzyć, ze to będzie Polsat. Raczej TVP, NC+

 • kamerling

  @W.Mrozowski

  mógłbyś się kiedyś zapytać Mirosława w wywiadzie, czy ta nazwa jego klubu POLAND TOP TEAM to miała taka być, czy jest wynikiem błędu? Jak mamy nawiązywać do American Top Team to chyba lepiej byłoby Polish Top Team heh.

 • picertm

  „Powadzę w tej sprawie rozmowy…”, w żaden sposób nie świadczy o tym że gala będzie w jakiejkolwiek tv. Poza tym czym taka gala miałaby się różnić od PLMMA?

 • tomox

  z tego co pamiętam w tym Poland Top Team (własnie dlaczego nie Polish TT?) z zawodników którzy nie poszli do ufc nie ma jakichś powalających nazwisk, więc nie spodziewam się jakiegoś bardzo wysokiego poziomu

 • Pako

  Się rozkręca,zobaczymy co z tego będzie. Z chęcią będe śledził ten projekt.