"Mógłbym być trenerem europejskiego Ultimate Fightera." – Jan Błachowicz pod ostrzałem zagranicznych dziennikarzy (+video)

22 Styczeń 2015
"Mógłbym być trenerem europejskiego Ultimate Fightera." – Jan Błachowicz pod ostrzałem zagranicznych dziennikarzy (+video)


Choć jeden wywiad z Jankiem już za nami, z przyjemnością patrzyliśmy jak nasz zawodnik był „torturowany” pytaniami o UFC w Polsce i potencjalne starcie z Jimim Manuwą. To oczywiście żart, a sam zawodnik pokazał, że bardzo dobrze czuje się pod ostrzałem pytań w języku angielskim.

Komentarze

 • kkriss

  Janek ogarnął temat 🙂 dobrą tam robotę robicie tymi wywiadami, oby tak dalej !!!

 • maniekzig

  Janek razem z Asią świetnie wpisują się w media i widać to po wywiadach. Za pewne jest to wynikiem pewnej dojrzałości i jako sportowcy rozumieją że jest to częścią ich pracy.

  Niech się wszystkie gwiazdy KSW uczą jak się pracuje z mediami, a nie marudzą i to samo to wszystkich zamulających co płaczą że nikt o nich nie słyszy. Trzeba wyjść do ludzi.

  Brawo Janek!!!

 • bql

  Lekki stresik był, ale kto normalny by się nie denerwował 🙂
  Dobrze było, tak trzymać. Jeśli jakimś cudem przeczytasz to Big John, to weź pod lupe kolegów po fachu, którzy walczą w UFC i dają dłuższe odpowiedzi. Rozumiem, że nerwy i bariera językowa, ale wszystko z czasem da się ogarnąć. Moim zdaniem, tacy bardziej elokwentni zawodnicy owiele szybciej dostają Update na wypłącie 😉 Nie musi to być elaborat vide McGregor, ale wystarczy troche więcej dać z siebie.

 • EL doopa

  świetna robota, w katece i poza nią. bardzo mi się podoba jak Jan Błachowicz radzi sobie na polu UFc, całym polu! gratki. może troszki wiecej pasji by się przydało i energi szaleńca ale to ewidentnie nie w Jego stylu

 • marcinwar

  slaba promocja, powinien dawac dluzsze odpowiedzi.. to jest powazna korporacja z duzym hajsem a nie pogaduszki z kolegami zza bulga , powinien zapierdolic sobie tlumacza lub podszkolic angielski do poziomu vantage

 • wu

  fajnie wyszło, widać, że Janek rozwija się sportowo i nie tylko. Tak trzymać !!

 • adamus

  Janek local hero ! hahah babka próbowała go ładnie podejść o galę kwietniową, ale widać żona go dobrze przeszkoliła czego nie mówić

 • Typer

  Świetnie sobie radzi tylko jeszcze mógłby trochę wigoru wykrzesać 🙂

 • rudy

  Wspaniale powiedział o Ankosie, ale to prawda zmienił klub i ma w domu teraz wszystko. Ankos the best. Ale zawsze fajne obozy robić za granicą. Wojtek ja zwykle niestandardowe pytania, przyznaj się kto ci je wymyśla, żeby nie były nudne?

 • IronMike

  Mam nadzieje ,ze wygra i nasi zawodnicy uwierza ,ze ''to'' jest mozliwe . Mozliwe jest dostac sie do czolowki i szybko podnosic swoje wyplaty . Asie lekcewaza , bo baba i mniejsza konkurencja . Sukces Jana pobudzilby mysle Materle do wiekszego wysilku i innych ,ktorzy kiedys chcieliby sie znalezc w ufc

 • Magda S.

  myślę, że takim trenerem UF mógłby zostać taki Mańkowski, szalony i bardzo energiczny człowiek. Błachowicz do TV to chyba nie do końca się nadaje.
  @IronMike – myślę, ze teraz każdy kto miał opcje wyboru, wybierał i wybrał KSW zamiast potencjalnej szansy w UFC faktycznie przejrzy na oczy. Ja sądzę że dla Materli nie ma szans. Ale niech Borys szybko obroni i zwakuje pas