Ostatnie słowa uczestników walki wieczoru przed UFC 182: "Jones vs. Cormier"

03 Styczeń 2015
Ostatnie słowa uczestników walki wieczoru przed UFC 182: "Jones vs. Cormier"


Ważenie w Las Vegas przebiegło nadzwyczaj spokojnie i oryginalnie, co widać na powyższym obrazku. Poniżej ostatnie słowa uczestników walki wieczoru przed jutrzejszym UFC 182.

Daniel Cormier:

Po prostu pozostanę niepokonany. Z tego co widzę, to ci ludzie kibicują mi choć wcale mnie nie lubią. Oni po prostu nienawidzą Jona Jonesa.

Jon Jones:

Hej, jeżeli mnie kochacie to zróbcie hałas.
(hałas) W porządku.

Jestem pewny siebie. Zdecydowanie planuję dokonać wspaniałych rzeczy, a wspaniałe rzeczy nigdy nie przychodzą łatwo. Dlatego nie oczekuję, że to będzie łatwe wyzwanie ale jestem podekscytowany i wierzę w swoje zwycięstwo.

Wasze typy?

Komentarze

 • Daniel90

  Obstawiam Jona Jones jednak to on dominował swoich rywali we wszystkich walkach i potrafi zrobić zajebisty uzytek ze swoich dlugich rąk i nóg, Myśle że to będzie 5 rundowy bój ale wygra Jones o ile nie dostanie K.O to wątpie żeby Cormier go zdominował

 • Pako

  Warunki na korzyść JJ,lecz w tej walce naprawde może stać się wszystko.Liczę że Cormier wykorzysta jakiś błąd Bonesa i chociaż na chwile mu odbierze pas.

 • Mr. Strong

  Jak dla mnie, to Bones to na pewno wygra, może i przed czasem, ale nie liczyłbym na to .

 • Leny

  Będą małpki skakać w oktagonie i zabawiać gawiedż.

 • Morla

  wygra Cormier, przewiduje sporo brudnego boksu pod siatką.

 • IronMike

  Cormier wins. Jones jest dlugi , koscisty ma ten swoj zasieg ale ma wysoko srodek ciezkosci. Cormier to zapasy na zupelnie innym poziomie niz rashady czy sonneny. Jest nizszy bardziej krepy i silny , nisko srodek ciezkosci plus umiejetnosci wieksze ma ( w zapasach). Bedzie go trzymal pod siatka i od czasu do czasu obalal. Jones w starciu z maulerem wyszedl slabo , Cormier bedzie przechwycal kopniecia i zrobi swoje. Tluczenie w poldystansie albo na ziemi

 • Cain

  stawiam na koniec do połowy pierwszej rundy 😉