PLMMA 47: Alessio Di Chirico vs. Adam Kowalski w drugiej walce wieczoru

02 Styczeń 2015
PLMMA 47: Alessio Di Chirico vs. Adam Kowalski w drugiej walce wieczoru

Foto: immaf.org

Foto: immaf.org


Ciekawe zestawienie zostało niedawno ogłoszone z okazji styczniowego PLMMA 47. W drugiej walce wieczoru stały bywalec Profesjonalnej Ligi – Adam Kowalski (5-2), zmierzy się ze zwycięzcą ubiegłorocznych Mistrzostw Świata IMMAF w Las Vegas – Alessio Di Chirico (6-0). [red. pierwszy od lewej]

Droga do złotego medalu włoskiego fightera nie była łatwa, bo po drodze wyeliminował Karola Linowskiego z którym stoczył mocny bój. Jednak największą walkę stoczył z zasadami obowiązującymi na IMMAF, wg których nie wolno było posiadać żadnych zawodowych osiągnięć. Wg informacji które zdobyliśmy, ostatecznie IMMAF przystał na wersję „pomyłki” przy edycji konta na popularnym Sherdogu.

Po drugiej stronie oktagonu stanie wspomniany Adam Kowalski z Arrachionu Olsztyn, który świetnie zamknął 2014 idealną passą dwóch zwycięstw z rzędu. Obaj stoczyli w przeszłości kilka pojedynków w kategorii 93 kilogramy, ale styczniowe starcie zakontraktowane zostało na 84 kilogramy. Bilety na galę w Wilanowie już wkrótce w sprzedaży w sieci Eventim.

Komentarze

  • adamus

    na nowy rok życzę PLMMA mniej chaosu i więcej porządnej organizacji ! 🙂