Radziszewski, Żaba, Hadaś i inni w rozpisce lutowej edycji ICW MMA 2

05 Styczeń 2015
1
Radziszewski, Żaba, Hadaś i inni w rozpisce lutowej edycji ICW MMA 2


Znamy już pierwsze nazwiska uczestników drugiej edycji gali ICW MMA 2 w Chorzowie. Póki co będą to przede wszystkim fighterzy kojarzeni przez lokalnych fanów sportów walki na Śląsku.

Po pierwsze Arkadiusz Żaba (8-7) z Koral Fight Team, który zadebiutuje w lżejszej kategorii wagowej a nie jak wcześniej informowaliśmy, na PLMMA we Włocławku. Następnie, również z Bytomia ale trenujący w Gracie Barra Łódź Mariusz Radziszewski (12-12-2). „Radzik” niedawno wyleczył kontuzję, która wykluczyła go z grudniowego pojedynku. W związku z niedawną niedyspozycją, zawalczy w 77 kg zamiast 70 kg. Kolejny będzie Paweł Hadaś (2-1), którego w grudniu ominął nie lada pojedynek. Kontuzjowany chorzowianin miał walczyć z Antonim Chmielewskim, ale niespodziewany uraz pokrzyżował mu plany.

Na koniec Maciej Surma (0-1) z jedną porażką z rąk Szymona Bajora na koncie, powracający po prawie półtorej roku Paweł Żygliński (2-2) oraz debiutujący na zawodowym ringu Michał Labus (red. 1-1-1 w amatorskim MMA), którego pamiętamy choćby z piątej Areny Berserkerów. Gala ICW MMA 2 już 28 lutego na hali MOSiR w Chorzowie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pako
Pako
6 lat temu

Radzik to już chyba łapie się wszystkiego aby walczyć.