Reebok nie zerwie współpracy z Jonem Jonesem w związku z "aferą narkotykową"

autor:
07 Styczeń 2015
Reebok nie zerwie współpracy z Jonem Jonesem w związku z "aferą narkotykową"

ronda jones

Reebok, który ostatnimi czasy podpisał umowę sponsorką z Jonem Jonesem zapowiedział, że nie ma zamiaru zrywać umowy z mistrzem UFC w wadze półciężkiej. „Bones” został poddany wyrywkowemu badaniu, które wykazało, że zażywał kokainę. Mistrz bohatersko zapowiedział, że podda się terapii i będzie walczył z nałogiem.

Na temat sytuacji wypowiedział się również zarząd firmy Reebok, która niedawno podpisała kontrakt z UFC i jej najlepszymi zawodnikami Jonem Jonesem i Rondą Rousey. Widać, że firma jest niezwykle oszczędna w słowach i nie chce podejmować pochopnej decyzji odnośnie dalszej współpracy z Jonesem. Co ciekawe, Jones kilka lat temu został również pozbawiony kontraktu z firmą sportową, Nike.

Podziwiamy Jona za to, że zdecydował się na podjęcie niezbędnych kroków do rozpoczęcia walki z problemem. Będziemy wspierać go tak, jak będziemy mogli.

Wpadka Jonesa nieco z „przymrużeniem oka”:

Komentarze

 • maniekzig

  No brawo! Oficjalnie przyzwolenie! Brawo!!!

  Coraz gorzej się robi. Świat bez konsekwencji za popełnione czyny to jest zły kierunek.

 • Pako

  Jon "Junkie" Jones,ciekawe czy takie koszulki będą w sprzedaży.Fajnie że Reebok wspiera ćpunów.

 • rudy

  Szalone stanowisko Dany i Reeboka w tej sprawie. Nie mieści mi się w głowie, że to co powiedzieli to właśnie to co takie podmioty mają do powiedzenia w sprawie ćpania przez zawodnika

 • VitorBelfort

  Pojebało ich wszystkich. Ronda też na tym zdjęciu jakaś niewyraźna.

 • Cain

  Cyrk na kółkach

 • BLZ

  JBJ jak młody Mike Tyson 😀

 • champ1

  to że nie zerwą kontraktu to w sumie nie jest jakimś skandalem ale faktycznie to co mają do powiedzenie w tej sprawie jest dziwne. normalnie to tak jebią za wszystko niewygodne wszystkich a tu taka duża doza tolerancji