Time of Masters rezygnuje z usług Kamila Bazelaka. Akop Szostak bez rywala [UPDATE]

06 Styczeń 2015
Time of Masters rezygnuje z usług Kamila Bazelaka. Akop Szostak bez rywala [UPDATE]


Bez wdawania się w szczegóły, debiutująca Time of Masters zdecydowała się nie skorzystać z oferty Kamila Bazelaka (1-3) na gali w Sopocie. Na niecałe dwa tygodnie przed, organizacja cały czas poszukuje nowego rywala dla Akopa Szostaka (0-0).

Chciałbym oficjalnie poinformować, iż nie walczę z Akopem Szostakiem. Podkreślam, że to nie moja decyzja, lecz organizatorów gali. Poinformowano mnie o tym 21 grudnia. Wielka szkoda, bo obydwaj z moim rywalem chcieliśmy takiego pojedynku. Szanuję jednak decyzję organizatorów gali. To ich impreza i ich pieniądze. Mieli do tego prawo.
Jestem z Akopem, jak i z jego trenerem Antkiem Chmielewskim w stałym kontakcie i będziemy się starali zaaranżować tą walkę na innej gali MMA. Dzisiaj pozostaje mi tylko życzyć Akopowi powodzenia i wygranej w swojej pierwszej walce. Będę trzymał za niego kciuki. Liczę też na to, że w niedalekiej przyszłości skrzyżujemy rękawice razem.

Ubiegły rok był dla „polskiego Vanderleia” przełomowy, bowiem Kamil zdobył swoje pierwsze zawodowe zwycięstwo na zorganizowanej przez siebie gali.

W kwestii poszukiwań rywala dla Akopa, info z oficjalnej strony timeofmasters.pl:

Na ten moment trwają negocjacje z innym kandydatem do walki. Akop Szostak pomimo krótkiego czasu do zbliżającej się walki cierpliwie czeka na wynik negocjacji. Jednym z kandydatów przedstawionych Akopowi jest Andrzej Kulik. O wyniku negocjacji i decyzji powiadomimy niebawem.

UPDATE: Akop Szostak całkowicie zaprzeczył, jakoby miał zmierzyć się z Andrzejem Kulikiem.

Są rozmowy z innym przeciwnikiem. Nazwisko, które jest podane tutaj- jest mi obce, więc na pewno walka nie odbędzie się z tą osoba. Pozostaje mi czekać cierpliwie, w tym tygodniu musi się wszystko wyjaśnić. Poziom wqrwi*nia 200%.

Komentarze

 • mmaster

  Kolejna organizacja zaczyna od frików. To się zwykle zle konczy.

 • BLZ

  A gdzie news ze Cowboy Cerrone będzie walczył z Bensonem Hendersonem? To chyba ciekawsza informacja niż cokolwiek związane z Bazelakiem 😛

 • IronMike

  Nie chcieli uslug #2 p4p na swiecie po Najmanie ? Łooo
  Szostak i tak im tlumow nie zapewni z kim by nie wyszedl

 • ZenZens

  Ciekaw wlasnie jestem ile osób przyciągnie Szostak. Każdemu komu mówię , że bd walczył to prawie nikt nie wie kto to jest. Moze i nie są to hardkorowi fani ale pojęcie mają , Bazelaka akurat znali :p

 • W. Mrozowski

  Pokazuj zdjęcia Akopa. Będzie „WoW” i przyjdą.

 • Pako

  Taa a na gali Janusze będą pytać kiedy to Szostak walczył bo nie zauważyli.Ja również nie wiem kim on jest i nie mam zamiaru szukać.

 • Typer

  żadna strata mam nadzieję, ze gala się jednak nie posypie

 • IronMike

  Jakby nie patrzec to Bazelak jest chujowy i kazdy inny rywal bedzie lepszy dla widowiska