TUF 21: American Top Team vs. Blackzilians

autor:
07 Styczeń 2015
TUF 21: American Top Team vs. Blackzilians

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


W dniu dzisiejszym poznaliśmy zespoły, które będą rywalizowały w 21 sezonie „The Ultimate Fighter-a”. Tym razem o kontrakt z największą organizacją światowego MMA zawalczą zawodnicy trenujący na co dzień w klubach American Top Team oraz Blackzilians. W programie wezmą udział zawodnicy kategorii półśredniej. Trenerami będą rzecz jasna Ricard Liborio (ATT) oraz Henry Hooft (BLZ).

Ricardo Liborio to jeden z współzałożycieli ATT. Jest posiadaczem czarnego pasa BJJ pod Carlosem Gracie. W klubie jest odpowiedzialny przede wszystkim za parter mistrza UFC, Robbiego Lawlera, Hector Lombard, Tyron Woodley i wielu innych topowych zawodników UFC.

Z kolei Henri Hooft to trener kickboxingu w Blackzilians. Zdecydowany postęp pod jego skrzydłami zrobili Vitor Belfort oraz Anthony Johnson.

Dzięki 21-ej edycji z pewnością zyskają kluby, które ujawnią swoje funkcjonowanie „kuchni”. Zawodnicy nie będą musieli przystosowywać się do nowych warunków, co z pewnością wpłynie na podniesienie poziomu walk turniejowy. Zwycięzca bierze wszystko!

Komentarze

 • champ1

  ciekawe jak oglądalność w tym sezonie podkręcą…

 • W. Mrozowski

  Ciekawe rozwiązanie. Teraz to będzie naprawdę rywalizacja klubowa, a nie pseudo klubowa.

 • Pako

  Może i lepiej,niech UFC robi więcej takich zagrywek.

 • rudy

  Wreszcie dobre zestawienie a nie ciągle walki narodów 😉

 • IronMike

  Moze byc ciekawie …