UFC 185: Starcie Roy Nelson vs. Alistair Overeem zakontraktowane na galę w Dallas

autor:
07 Styczeń 2015
UFC 185: Starcie Roy Nelson vs. Alistair Overeem zakontraktowane na galę w Dallas

Foto: mmajunkie.com

Foto: mmajunkie.com

UFC postanowiło zestawić dwóch mocno bijących zawodników wagi ciężkiej. Zwycięzca 10-go sezonu „The Ultimate Fightera” Roy Nelson (20-10) skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem Strikeforce i Dream Alistairem Overeemem (38-14). Do starcia dojdzie 14 marca w ramach gali UFC 185 w Dallas.

Pojedynek jest drugim pojedynkiem dodanym do karty walk. W walce wieczoru o pas w wadze lekkiej zawalczą Anthony Pettis (18-2) oraz Rafael dos Anjos (23-7).

Roy Nelson w ubiegłym roku stoczył dwa pojedynki. W kwietniu już w pierwszej odsłonie znokautował Rodrigo Nogueirę, natomiast we wrześniu w Japonii został znokautowany przez Marka Hunta.

W nieco lepszym nastroju do pojedynku przystąpi Overeem, który odbudował się po dwóch kolejnych porażkach, nokautując Stefana Struve’a. Po pojedynku z rodakiem stwierdził, że potrzebuje czasu na regenerację, ale w związku ze złożoną propozycją przez UFC postanowił skrócić swój rozbrat z oktagonem i już w marcu stanie ponownie do walki.

Komentarze

 • Pako

  Karol poprawka,bo Ali nie miał trzech porażek z rzędu tylko dwie,potem pokonał Mira i znowu poległ.

 • Zaneczek4

  uuu bedzie KO na Reemie ;]

 • IronMike

  Moze byc smiesznie , mam nieodparte wrazenie ,ze zobacze rozjebanego Aliego na srodku octagonu

 • BartezCichy

  Może potrzyma go na dystansie i nie da się znokautować wtedy szanse są.Jednak mimo wszystko Ali nie bije tak jak Hunt a jak będzie z parterem w sumie u obu nie ma tragedii.

 • Pietrrokov

  Tak bardzo UFC chce pozbyć się Aliego? Myślałem, że dadzą mu jeszcze słabszego zawodnika na odbudowanie, a tutaj dali mocnego Big Country.
  W tekście jest jeszcze jeden błąd, pewien wielki białorusin wygrał z Nelsonem przez KO, więc jest to jego druga porażka w tym stylu.

 • Pako

  Kolejny test przed Reem'em.tu może paść jeszcze szybciej niż z Big Benem.

 • maniekzig

  WAR Roy !!! Lej koninę!!!

 • VitorBelfort

  Uuuu ciężki nokaut widze. Overeem w tej walce musi założyć kask.

 • pool1892

  Albo Overeem go znokautuje nie dajac sie trafic albo sam zostnie trafiony i znokautowany. Stawiam na Overeema ale bedzie ciezko. Pojedynek sam w sobie bardzo interesujacy