UFC on FOX 15: Ovince Saint Preux zawalczy z Patrickiem Cumminsem w Newark

autor:
29 Styczeń 2015
UFC on FOX 15: Ovince Saint Preux zawalczy z Patrickiem Cumminsem w Newark

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


UFC ogłosiło kolejny pojedynek, który zobaczymy podczas UFC on FOX 15. W pojedynku wagi półciężkiej Ovince Saint Preux (17-6) zmierzy się z Patrickiem Cumminsem (7-1). Do starcia dojdzie 18 kwietnia w hali Prudential Center w Newark. Nie do końca wiadomo, czy walka zostanie zakwalifikowana do karty głównej wydarzenia.

Dla Patricka Cumminsa przygodę z UFC rozpoczął od późnego zastępstwa i porażki przez TKO z jego znajomym za czasów startów w zapasach w reprezentacji Stanów Zjednoczonych. Debiutant nie miał szczęścia i został odprawiony przez TKO z rąk Daniela Cormiera. Cummins. Od tego czasu był zapaśnik odniósł trzy zwycięstwa z rzędu. W ostatniej walce pokonał Antonio Carlosa Junior przez jednogłośną decyzję.

Saint Preux podobnie do Cumminsa również uratował jedną z walk w amerykańskiej organizacji i zgodził się zastąpić Jimmiego Manuwę w starciu z legendarnym „Shogunem” Ruą. 31-latek sprawił sporą niespodziankę nokautując w zaledwie 34 sekundy byłego mistrza UFC. Zwycięstwo było dla niego na tyle ważne, że dzięki niemu powrócił na ścieżkę zwycięstw po porażce z Ryan Bader przez decyzję, której doznał na UFC Fight Night 47.

Komentarze

 • maniekzig

  A co się dzieje z Tyburą i Grabowskim, bo obaj mieli dostać info o walce pod koniec stycznia.

 • IronMike

  OSP powinien to wygrac

 • GoGvDo

  Patrick Cummins wcale nie walczył z Antonio Carlosem Juniorem po walce z Cormierem. Jeśli mnie pamięć nie myli, najpierw był Narvaez, Kingsbury wtedy dopiero Cara de Sapato.

 • Wojtek123

  Wszystko fajnie tylko Cummins ma rekord 7-1 a nie 7-1…

 • GoGvDo

  Pan Karol Dąbrowski chyba na haju albo po ciężkiej nocy 😀

 • Staram się raczej prowadzić sportowy tryb życia, więc swoje błędy mogę zrzucić na zmęczenie. Praca, szkoła etc. Obiecuję mocne postanowienie poprawy 🙂

 • rudy

  haha To się nie obiecuje postanowienia poprawy tylko POPRAWĘ cwaniaczku 😉 No ale jak praca i szkoła to godne podziwu, nie jak te współczesne hipstery nieroby! 🙂