UFC Poland: Seth "Polish Pistola" Baczynski vs. Leon "Rocky" Edwards dodani do krakowskiej rozpiski

28 Styczeń 2015
UFC Poland: Seth "Polish Pistola" Baczynski vs. Leon "Rocky" Edwards dodani do krakowskiej rozpiski

Foto: ufc.com

Foto: ufc.com


Krakowska karta UFC walki nabiera kolorów. Tym razem otrzymaliśmy zawodnika o swojsko pasującym nazwisku Seth Baczynski (19-12), który zmierzy się z reprezentantem Anglii Leonem „Rocky” Edwardsem (8-2).

„Polski Pistolet” rozpoczął przygodę z UFC od udziału w jednej z ostatnich, ciekawych serii Ultimate Fightera, który wyprodukował fighterów walczących w organizacji po dziś dzień. Jedenasta seria TUF’a nie była dla niego owocna, gdyż przegrał w ćwierćfinale przez nielegalne kopnięcie kolanem na głowę Brada Tavaresa, z którym przegrał w rewanżowym starciu i zarazem debiucie w UFC. Porażka pozbawiła go kontraktu, jednak Seth zdołał się odbudować i wrócić do pierwszej ligi po kilku wygranych. Do tej pory jego bilans w UFC wynosi 4-5, gdzie zwyciężył m. in. z Mattem Brownem. Aktualnie ma za sobą dwie porażki, choć w pięknym stylu, bo nagrodzone bonusami za Najlepszy Pojedynek Wieczoru.

Jego rywal Leon Edwards wszedł do UFC dzięki serii zwycięstw w brytyjskiej BAMMA. UFC swoim zwyczajem zweryfikowało umiejętności swoich nowych nabytków, choć przegrana „Rocky’ego” była bardzo bliska, bo niejednogłośną decyzją. Mamy to przeczucie, że dla obu fighterów starcie w Krakowie będzie walką o przeżycie w UFC. Liczymy również, że „Polish Pistola”, który najwyraźniej nie wypiera się polskich korzeni, to jest jednak na tyle zamerykanizowany iż jego obecność nie odbierze szansy któremuś z wcześniej opisywanych przez nas Polaków.

Komentarze

  • rudy

    hahah śmieszne podsumowanie, na tyle zamerykaniozwany, że nie zagrozi naszym 😀 Toż to nasz Ci on jest przecież 😉

  • Pako

    Kurwa mać takich polaków to na gali nie chciałem.Przecież on pewnie nawet po polsku nie potrafi rozmawiać.

  • IronMike

    Tez takich wynalazkow jak on nie chce na tej gali. On jest z reszta krok od emerytury , przegrywa jak leci

>><<
ZamknijX