Wyniki FEN 5: "Cuprum Heroes" – na żywo od 19:30

10 Styczeń 2015

Zapraszamy do wspólnego przeżywania emocji w Lubinie, gdzie od 19:30 rozpoczęła się pierwsza walka (eliminacyjna) otwierająca piątą galę Fight Exclusive Night.

Walka wieczoru K-1:
K-1 77 kg: Paweł Biszczak (76,7) vs. Janu Malkriado Cruz (77,0)

Walka wieczoru MMA:
MMA 93 kg: Marcin Zontek pokonał Krzysztofa Pietraszkę przez poddanie narożnika (kontuzja nadgarstka) runda 1, 5:00

Pozostałe walki:
K-1 81 kg: Bartosz Muszyński pokonał Tomasza Guta przez jednogłośną decyzję sędziów
MMA 77 kg: Michał Michalski pokonał Adama Niedźwiedzia przez TKO (uderzenia w parterze) runda 1, 1:30
K-1 +91 kg: Jakub Kozera pokonał Vilema Fencla przez jednogłośną decyzję
MMA 70 kg: Maciej Kruszewski pokonał Yuriego Bybochkina przez TKO (uderzenia w parterze) runda 1, 2:09
K-1 55 kg: Patrycja Krawczyk pokonała Alexandrę Jursovą przez jednogłośną decyzję
MMA 77 kg: Paweł Kordylewicz pokonał Georgiya Budko przez poddanie (Taktarov) runda 1, 1:08
MMA 77 kg: Patryk Paduch pokonał Antona Shimuka przez TKO (uderzenia w parterze) runda 1, 3:20

Walka eliminacyjna:
70 kg K-1: Kamil Kaczmarczyk pokonał Jakuba Kozerę przez niejednogłośną decyzję sędziów