XCAGE 7: Dwa nowe pojedynki, trening Trybały (+video)

27 Styczeń 2015
XCAGE 7: Dwa nowe pojedynki, trening Trybały (+video)


Nadrabiamy kilkudniową nieobecność w kraju, gdzie ogłoszono aż dwa interesujące pojedynki marcowej XCAGE 7 w Toruniu. Możecie też zobaczyć czy walka wieczoru skusi Was umiejętnościami czy wyłącznie nazwiskiem.

Zapowiedziany już wcześniej Hracho Darpinyan (12-7-1), doczekał się swojego rywala. Będzie nim Mateusz Ostrowski (6-4-1) z Gracie Barra Łódź, który po raz pierwszy wystąpi na XCAGE. Zawodnik ten miał jednak bardzo udany 2014, gdzie nie przegrał żadnego z trzech pojedynków. Wprost odwrotnie do jego ormiańskiego rywala, który zakończył poprzedni rok z bilansem 2-2. Za to nigdy nie przegrał na żadnym z dotychczasowych XCAGE.


Pojedynek otwierający wstępną kartę również zapowiada emocje, choć jest dla nas zaskoczeniem. Broniący honoru miejscowych Marcel Kachel (0-0), zmierzy się w pojedynku rewanżowym z Piotrem Wróblewskim z Barlinka. O ile decyzja sędziów punktowych była bardzo zbliżona, o tyle decyzja o rewanżu na tym etapie kariery, wydaje się przedwczesna. Pojedynek tak jak na gali poprzedniej, zakontraktowano w formule amatorskiej.

Na koniec zapowiedziany we wstępie materiał video z pracy na tarczach Pawła Trybały. Wasze pierwsze wrażenia?

Komentarze

  • TheOne

    zawsze mnie zastanawia dlaczego faceci trzymają ten mikrofon jak panienki. to trzeba wziąć normalnie w łapę a nie dyndać tym 😀 co do samej walki, nic mnie nie skusi

  • vamos

    po ciosie opuszcza łapy prawie do pasa ktoś go za to skarci ale moze w walce bedzie sie pilnowal ma dobrego trenera

>><<
ZamknijX