Young Blood Night 3: Adam Brysz, Paweł Żygliński i Paweł Hadaś zawalczą w Niemczech

05 Styczeń 2015
Young Blood Night 3: Adam Brysz, Paweł Żygliński i Paweł Hadaś zawalczą w Niemczech


Poranny przystanek z newsami to tylko zasłona dymna w postaci wysypu wiadomości, które po kolei spływają do redakcji. Jak udało nam się ustalić, na lutowym (red. 06.02.2015.) Young Blood Night 3: „War Zone” w Bawarii, wystąpi aż trzech Polaków.

To Adam Brysz (1-0), który dał popis fenomenalnego MMA opartego w dużej mierze na bazowym judo na początku zeszłego roku. „Tornado” zrobił sobie przerwę od mieszanej formuły, ponieważ czekały go poważne starty we wspomnianym judo, które zaowocowały nowymi medalami i realnymi marzeniami o starcie na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro. Jego kolejnym rywalem w Niemczech będzie Arbi Kilaev (0-1), który na Sherdogu ma jeszcze przypisanego innego rywala. Wnioskujemy więc, że chodzi o zastępstwo.

Drugi rodak to opisany news wcześniej Paweł Żygliński, który najwyraźniej liczy na aktywny powrót, bo tym samym stoczy w lutym aż dwa pojedynki. Jego rywalem będzie debiutujący Daniel Leber (0-0). Na jego facebooku widnieje kilka fotek, m. in. z Denisem Siverem, ale nie wiemy czy jest to jego klubowy kolega.

Na koniec jeszcze raz Paweł Hadaś (2-1), który podobnie jak jego klubowy kolega powyżej, ma już zakontraktowane dwa występy na początku roku. Rywalem reprezentanta Chorzowa będzie Martin Mosch (1-2), który pojawił się na rozpiskach wszystkich dotychczasowych gal Young Blood Night.

Komentarze