ZUFFA prawdopodobnie ogłosi galę w Polsce na konferencji prasowej przed UFC w Sztokholmie

14 Styczeń 2015
21
ZUFFA prawdopodobnie ogłosi galę w Polsce na konferencji prasowej przed UFC w Sztokholmie


Informacje na temat planowanej pierwszej gali UFC w Polsce urosły już do miana legendy, co było nawet pożywką dla Macieja Kawulskiego, który w ostatnim „Puncherze” pozwolił sobie na sporo kąśliwych uwag względem światowego lidera. Spekulacji na temat miejsca i terminu było sporo, a my mamy coś jeszcze innego.

Źródła pochodzenia poniższej wiadomości nie możemy oczywiście wyjawić, tym samym news ląduje w dziale z napisem „Nieoficjalne” i życzylibyśmy sobie, aby taki scenariusz się sprawdził. Wg naszych informacji, ZUFFA ogłosi miejsce i termin gali w Polsce na oficjalnej konferencji prasowej przed UFC w Sztokholmie, czyli w piątek (23.01.2015) a niemal pewny jest w tym wypadku Kraków Arena i któryś z terminów: 04.04.2015.//11.04.2015.//18.04.2015. Wiele zależy od tego czy Joanna Jędrzejczyk ostatecznie zawalczy o pas w Krakowie. Wówczas wspólnie z obecną mistrzynią Carlą Esperzą, byłyby główną atrakcją gali UFC Fight Night Poland. Pamiętajmy, że na gali w Sztokholmie obecny będzie również Jan Błachowicz, zaproszony w roli gościa specjalnego. Istnieje spora szansa, że ogłoszenie będzie dotyczyło m. in. jego osoby.

Wszystko zaczyna się układać w jedną całość, ponieważ niedawno otrzymaliśmy powiadomienie o rozkładzie tygodnia medialnego przed samą galą, na której widnieje pozycja Exclusive UFC announcement – 2015 EMEA Events właśnie w piątek. Wkrótce więcej oficjalnych informacji z gali w Szwecji na której oczywiście będziemy osobiście.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
21 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
maniekzigruchmistrzTheOnePakoBuszek Andrzej Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
maniekzig
Gość
maniekzig
Offline

@Pako Kawul to niech lepiej powie jak to Jankowi dużo płacił za pojedynki na galach KSW, a nie się udziela w kwestiach na których nie ma żadnego wpływu.

Jak Antek dostanie się jakimś cudem do UFC to też powie że to jego produkt?

ruchmistrz
Gość
ruchmistrz
Offline

ciekawe jaki będzie skład na całej gali. i jak oni przejdą przez polskie warunki 😀 na pewno nie ogarną polskich klimatów i byznesików :D:D przejdzie to UFC prawdziwą szkołę życia jak wpadną w końcu na ten nasz rynek

TheOne
Gość
TheOne
Offline

jak by mieli (KSW)  inną postawę co do współpracy z innymi organizatorami to mogliby pozytywnie przedstawiać swoją rolę w sprawie a tak w kontekście całej tej ich zawiści nie bardzo mogą sobie przypisać jakiekolwiek sukcesy kogokolwiek bez narażenia się znowu na kpinę fanów MMA

Pako
Gość
Pako
Offline

Ciekaw jestem co ma teraz do powiedzenia Kawul po tym jak ogłoszono Janka w main evencie UFC Poland.Jeszcze niedawno prowadził on karty KSW,a tu proszę jest pod banderą UFC. No co powie że to pewnie dzięki nim jest teraz w tym miejscu.

Buszek Andrzej
Gość
Buszek Andrzej
Offline

I Omielańczuk też będzie gotowy na kwiecień właśnie. Zapowiada się świetnie.

BartezCichy
Gość
BartezCichy
Offline

Naprawdę liczę , że do tego dojdzie. Oby to wypaliło bo chętnie wybiorę się na pierwsze UFC w Polsce. Tylko czy przyjazd Amerykańskiej marki pozwoli zapełnić halę? (jeżeli naprawdę dojdzie do tego eventu).

IronMike
Gość
IronMike
Offline

Kawulski nie da rady uniknac nieuniknionego , niech skonczy te cyrki , bo oni i tak w koncu zrobia ta gale

TheOne
Gość
TheOne
Offline

UFC ma ważne ogłoszenie – gali nie ma i nie będzie ;P nie no serio to czekamy jak na bombie

Loku
Gość
Loku
Offline

Dzięki za odpowiedź Wojtku.

Loku
Gość
Loku
Offline

Tak z innej beczki, orientuje się ktoś jak tam zdrowie Łukasza Sajewskiego? I jak wygląda kwestia zawieszenia Piotra Hallmanna jeśli chodzi o walki poza Stanami?

KAT
Gość
KAT
Offline

FEN jest akurat chyba całkowicie nieistotny w tym gronie 🙂 a co do KSW to wcale się nie zdziwię jak sobie pomyślą według tej swojej KSW Logic żeby zrobić tego samego dnia i to najlepiej we Wrocku 😉

maniekzig
Gość
maniekzig
Offline

Mirek niech organizuje walkę dla Antka żeby ten załapał się na UFC POLAND na undercard.

maniekzig
Gość
maniekzig
Offline

@Pako Trudno mi uwierzyć aby im się udało. Jeżeli nawet to będzie celowo w otwartej TV, ale ze średnio-słaba rozpiską.

KSW będzie miało problem jak jeszcze z dwie gwiazdy złapią kontuzje.

Pako
Gość
Pako
Offline

Teraz niech KSW ogłosi termin kolejnego eventu Laughing jeśli w ogóle będzie na wiosnę.

maniekzig
Gość
maniekzig
Offline

a faktycznie, pomyliłem termin z inny artykułem o podobnym tonie.

Pako
Gość
Pako
Offline

FEN zapowiedziało galę na marzec,tak więc będzie miesiąc przerwy pomiędzy eventami.Już się jaram.

maniekzig
Gość
maniekzig
Offline

Nie ma bata, muszę tam być. Hala w Krakowie, to jest najbardziej możliwe w marcowym terminie. W tym czasie zdaje się że FeN ma galę.

Loku
Gość
Loku
Offline

Wierzę, że ta informacja się potwierdzi. Ale mam wątpliości czy już na tej gali Asia dostanie szansę walki o pas… Wydaje mi się, że pierwsza obrona nowej mistrzyni raczej odbędzie się w USA, a amerykanie zechcą jeszcze podnieść wartość marketingową Joanny zestawiając ją z którąś z TUF-owiczek. Teoretycznie poza Asią najbliżej walki o pas jest Jessica Penne, ale mam przeczucie, że wybór padnie na JoJo Calderwood. Choć nie ukrywam, że bardzo bym chciał by Joanna sięgnęła po pas jak najprędzej.

rudy
Gość
rudy
Offline

Jak na hali w Krakowie zrobią i w tych terminach i z polskimi zawodnikami, to będzie piękne półrocze 2015!!!

VitorBelfort
Gość
VitorBelfort
Offline

Nie mogę się już doczekać. Mam nadzieję, że zdąże kupić bilet 😉