Bakary El Anwar rywalem Michała Fijałki na siódmej Arenie Berserkerów w Szczecinie

27 Luty 2015
0
Bakary El Anwar rywalem Michała Fijałki na siódmej Arenie Berserkerów w Szczecinie


Właśnie dostaliśmy kolejny powód dla którego warto 14 marca zjawić się w szczecińskiej hali SDS. Zapowiadany kilka tygodni temu Michał Fijałka (12-4-1), właśnie poznał nazwisko rywala z którym zmierzy się w walce wieczoru na Arenie Berserkerów 7. To niebezpieczny striker Bakary El Anwar (5-3), ze sporym bagażem amatorskiego MMA zebranego po całej Europie.

Sylwetka Francuza pojawiła się już na pierwszej grafice promującej galę, ale oficjalnie nie wiadomo było z kim przyjdzie mu walczyć. El Anwar pochodzi z cenionego w Paryży Snake Team, założonego przez właściciela i weterana UFC Cyrille’a Diabate.

Do tej pory Bakary walczył u siebie na lokalnej 100% Fight w którym dzierży mistrzowski tytuł. Wszystkie dotychczasowe pojedynki w jego wykonaniu zakończyły się w pierwszej rundzie, czy to przegrana czy też wygrana. Te drugie zresztą odniósł przez wyjątkowo brutalne KO/TKO, spędzając w ringu zaledwie 15 minut gdy zsumować zwycięstwa.

Z przesłanej notki prasowej wynika, że Francuz jest bardzo szczęśliwy z danej mu szansy:

Możliwość zmierzenia się z Michałem Fijałką to dla mnie dobre wyzwanie. On jest zawodnikiem, który posiada komplet umiejętności potrzebnych w MMA. Do tego jest bardzo silny, przez co jestem jeszcze bardziej zmotywowany. Z niecierpliwością wyczekuję naszej walki, gdyż zamierzam dać porządne show!

Wejściówki na galę można nabyć za pośrednictwem www.abilet.pl.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o