BAMMA 18: Klaczek przegrywa w walce o pas. Głuchowski wygrywa przez decyzję z Austinem

autor:
22 Luty 2015
BAMMA 18: Klaczek przegrywa w walce o pas. Głuchowski wygrywa przez decyzję z Austinem

klaczek_kick

Krzysztof Klaczek (8-3) w dniu wczorajszym stanął przed szansą walki o pas mistrzowski BAMMA w wadze piórkowej. Naprzeciw Polaka stanął Tom Duquesnoy (10-1). Pierwsza runda należała zdecydowanie do zawodnika Ankos Zapasy Poznań, natomiast w drugim starciu urzędujący mistrz zaczął przejmować inicjatywę. W drugiej rundzie widać było, że Klaczkowi zaczęło brakować „mocy”.
W trzeciej rundzie Francuz po powiększającej się przewadze w stójce zdołał zadać precyzyjne kopnięcie na wątrobę, które spowodowało osunięcie się polskiego zawodnika na matę. Tam Doquesnoy dopełnił formalności i przez TKO zatryumfował, broniąc pasa w wadze piórkowej.

W drugiej z „polskich” walk, sparingpartner mistrza KSW w wadze ciężkiej, Karola Bedorfa, Artur Głuchowski (5-5) pokonał przez niejednogłośną decyzję Stuarta Austina (8-3). Mamy nadzieję, że zwycięstwo na brytyjskiej ziemi będzie pierwszym z serii zwycięstw poznańskiego wojownika.

Komentarze

 • czesty33

  Macie moze gdzies wideo? 

 • VitorBelfort

  @czesty33 pełną walkę możesz obejrzeć na mma-core.com ;)https://www.mma-core.com/videos/Tom_Duquesnoy_vs_Krzysztof_Klaczek_BAMMA_18_Part_1/10093563?from=main

 • Pako

  Zdemolował Klaczka,to jeszcze nie ten poziom.Owszem pierwsza runda wyglądała spoko,lecz później coraz gorzej.

 • Drwalu

  szkoda chłopaka