Dawid Mora vs. Yuri Dobko na FEN 6 we Wrocławiu

04 Luty 2015
0
Dawid Mora vs. Yuri Dobko na FEN 6 we Wrocławiu


Federacja Fight Exclusive Night odkrywa kolejne karty szóstej gali przewidzianej ponownie na Wrocław. Sprawdzony Dawid Mora (2-1) zmierzy się z Yuro Dobko (3-1).

Choć Litwini wybierani do tej pory przez polską organizację w żaden sposób nie zabłysnęli przed polską publicznością, Paweł Jóźwiak osobiście zapewnił nas, że Dobko jest bardzo obiecującym fighterem co wyraził również w oficjalnej wypowiedzi:

To na pewno pojedynek na jaki czekają wszyscy wielbiciele mocnych ciosów. Dawid Mora przyzwyczaił wszystkich do tego, iż toczy nieprawdopodobnie widowiskowe pojedynki, które zapadają w pamięci. Dobko to rywal, który postawi mu najtrudniejsze warunki w karierze. To będzie test dla nich obu i nie podejmę się typowania kto wygra. Sercem jestem za Polakiem, ale tak silnego rywala jak Dobko, zielonogórzanin jeszcze nie spotkał. Ja stawiam na dobrą walkę i niech wygra lepszy.

Ostatecznie jednak przekonamy się o tym 6-go marca. Zgodnie z zapowiedzią, cały czas oczekujemy fajerwerków na „fight cardzie”, a te mają się objawić wg Pawła Jóźwiaka, gdy zacznie się ogłaszanie niektórych rywali dla już zapowiedzianych Polaków.

Bilety na FEN 6 można kupić TUTAJ.

Poniżej video z walki Białorusina na nieistniejącym już Pro Fight.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o