Emil Różewski podpisał kontrakt z amerykańską organizacją XFC

autor:
26 Luty 2015
Emil Różewski podpisał kontrakt z amerykańską organizacją XFC

emil_rozewski_fen4_face

Podopieczny Roberta Jocza, Emil „Róża” Różewski (5-0) podpisał kontrakt z amerykańską organizacją Xtreme Fighting Championships. Debiut przewidywany na maj tego roku. Przypomnijmy, że zanim Emil wyruszy „za wielką wodę” zmierzy się 14-go marca z Marcinem Menclem w ramach gali Slugfest 3.

Emil Różewski w przeszłości zdobył Amatorski Puchar KSW. W październiku 2013 roku zadebiutował w zawodowym MMA pokonując Tomasza Gocha. Poprzedni rok to zdecydowanie najbardziej pracowity i przede wszystkim najbardziej udany dla 24-latka z Warszawy. W lutym pokonał Damiana Piątka na gali Soul FC przez TKO w pierwszej rundzie. Pod koniec czerwca ponownie zameldował się w klatce i wypunktował Grzegorza Lipskiego. Po pojedynku na gali Prommac w Lublinie pojawił się na FEN 4, gdzie pokonał przez jednogłośną decyzję Antona Shimuka. W czwartym występie w ubiegłym roku po raz kolejny odniósł zwycięstwo punktowe. Na gali Slugfest 2 pokazał hart ducha zwyciężając w starciu z Maciejem Kowalskim. Mamy nadzieję, że kariera Emila będzie dalej rozwijała się w takim tempie i będziemy moli informować naszych czytelników na temat jego kolejnych zwycięstw.

Komentarze

 • Pako

  Zwycięzca amatorskiego pucharu KSW z 2013 roku. A od tego czasu ile razy walczył na KSW?Może  doczeka się w 2020 roku.Wracając do tematu to ciekaw jestem jak się zaprezentuje za granicami naszego kraju.

 • maniekzig

  @Pako Osobiście to ja się cieszę że nie ma tam Emila.

  Niech buduje swoją karierę w jednym celu jakim jest -> UFC.

 • adriankasprzak1190

  a nie da się tego newsa po polsku napisać?

 • Typer

  hahahaha no ten redaktor zawsze tak pisze jakoś dziwnie że zdania od tyłu w sumie lepiej czytać hahahah ja już się trochę przyzwyczaiłem

 • BartezCichy

  Dla mnie to się czyta w porządku.Ale wracając do Emila z tego co pamiętam to nie raz a nawet dwa razy wygrał Amatorski Puchar KSW.Jak chce walczyć w stanach to fajnie ale myślę , że w S4 zostanie mocną mają tam ekipę.