Gamrot, Koike, Kowalkiewicz i Faria z bonusami po KSW 30

24 Luty 2015
5
Gamrot, Koike, Kowalkiewicz i Faria z bonusami po KSW 30

Foto: kswfoto.com

Foto: kswfoto.com


Włodarze federacji KSW przyznali dodatkowe nagrody dla najlepszych ich zdaniem fighterów z trzydziestej gali w Poznaniu. Mateusz Gamrot, Kleber Koike, Karolina Kowalkiewicz i Kalindra Faria to nazwiska wyróżnionych zawodników.

Bezapelacyjnie nokaut wieczoru należał się niepokonanemu Mateuszowi Gamrotowi (9-0) za powstrzymanie Rodrigo Cavalheiro w zaledwie sześć sekund przed końcem walki, z użyciem „ground & pound”. Tym samym „Gamer” jest już tylko oczko od idealnych dziesięciu zwycięstw bez porażki.

Tylko szaleniec nie zgodziłby się z faktem, że poddanie nie należy się urodzonemu w Brazylii (red. mieszka w Japonii) Kleberowi Koike (16-3-1), który zgodnie ze zwyczajem pokazał absolutny kunszt w parterze. Jego budzące w oczach niektórych osób umiejętności stójkowe, sprawiły sporą niespodziankę gdy najpierw powalił ciosami w stójce dynamicznego Anzora Azhieva, a później błyskawicznie dopiął duszenie trójkątne nogami z którego Czeczen nawet nie próbował uciec.

Na koniec obecna mistrzyni KSW stoczyła zażarte starcie z doświadczoną Kalindrą Farią. Choć z niewiadomych przyczyn pas nie był stawką pojedynku, Brazylijka przewalczyła mocne trzy rundy z Karoliną Kowalkiewicz (7-0), wygrywając najpierw pierwszą rundę, ale oddając pozostałe dwie. Obie Panie otrzymały wyróżnienie za najlepszą walkę wieczoru. Choć Faria przekroczyła dopuszczalny limit wagowy i zrezygnowała z dalszego ścinania, włodarze zrobili ukłon w jej stronę i uhonorowali jej starania podczas pojedynku.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
EL doopaTyperrudyvamosViser Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
EL doopa
Gość
EL doopa
Offline

po ile dostali?

Typer
Gość
Typer
Offline

dobre typy nie ma co marudzić

rudy
Gość
rudy
Offline

hahahah i bonus dla Mameda za …nieważne przecież co.

vamos
Gość
vamos
Offline

jeszcze bonus dla materli za owocne poszukiwania jaj

Viser
Gość
Viser
Offline

Tak jak powinno być.