Gamrot, Koike, Kowalkiewicz i Faria z bonusami po KSW 30

24 Luty 2015
Gamrot, Koike, Kowalkiewicz i Faria z bonusami po KSW 30

Foto: kswfoto.com

Foto: kswfoto.com


Włodarze federacji KSW przyznali dodatkowe nagrody dla najlepszych ich zdaniem fighterów z trzydziestej gali w Poznaniu. Mateusz Gamrot, Kleber Koike, Karolina Kowalkiewicz i Kalindra Faria to nazwiska wyróżnionych zawodników.

Bezapelacyjnie nokaut wieczoru należał się niepokonanemu Mateuszowi Gamrotowi (9-0) za powstrzymanie Rodrigo Cavalheiro w zaledwie sześć sekund przed końcem walki, z użyciem „ground & pound”. Tym samym „Gamer” jest już tylko oczko od idealnych dziesięciu zwycięstw bez porażki.

Tylko szaleniec nie zgodziłby się z faktem, że poddanie nie należy się urodzonemu w Brazylii (red. mieszka w Japonii) Kleberowi Koike (16-3-1), który zgodnie ze zwyczajem pokazał absolutny kunszt w parterze. Jego budzące w oczach niektórych osób umiejętności stójkowe, sprawiły sporą niespodziankę gdy najpierw powalił ciosami w stójce dynamicznego Anzora Azhieva, a później błyskawicznie dopiął duszenie trójkątne nogami z którego Czeczen nawet nie próbował uciec.

Na koniec obecna mistrzyni KSW stoczyła zażarte starcie z doświadczoną Kalindrą Farią. Choć z niewiadomych przyczyn pas nie był stawką pojedynku, Brazylijka przewalczyła mocne trzy rundy z Karoliną Kowalkiewicz (7-0), wygrywając najpierw pierwszą rundę, ale oddając pozostałe dwie. Obie Panie otrzymały wyróżnienie za najlepszą walkę wieczoru. Choć Faria przekroczyła dopuszczalny limit wagowy i zrezygnowała z dalszego ścinania, włodarze zrobili ukłon w jej stronę i uhonorowali jej starania podczas pojedynku.

Komentarze

 • Viser

  Tak jak powinno być.

 • vamos

  jeszcze bonus dla materli za owocne poszukiwania jaj

 • rudy

  hahahah i bonus dla Mameda za …nieważne przecież co.

 • Typer

  dobre typy nie ma co marudzić

 • EL doopa

  po ile dostali?