Invicta 11: Cris Cyborg zdominowała Charmaine Tweet w 46 sekund

28 Luty 2015
0
Invicta 11: Cris Cyborg zdominowała Charmaine Tweet w 46 sekund


Cris Cyborg (13-1-1NC) wróciła i zrobiła to szybciej niż szybciej niż zajmuje napisanie pełnego smsa. Brazylijka potrzebowała jedynie 46 sekund, aby sędzia Herb Dean postanowił oszczędzić Charmaine Tweet (6-5) dalszego cierpienia.

Walka wieczoru gali Invicta 11 rozpoczęła się od mocnej wymiany i szybkiego knockdownu w wykonaniu Justino. Kilka solidnych ciosów w parterze wystarczyło, żeby solidnie wykrwawić jej rywalkę. Gdy akcja przeniosła się do stójki, wystarczyła chwila aby słaniającą się Charmaine postanowił uratować sędzia, oznajmiając koniec pojedynku. Na gali był obecny również Dana White, więc ważne było aby zobaczył i usłyszał:

Trenuję każdego dnia. Dziękuję Jezusowi Chrystusowi i wszystkim przyjaciołom. Dziękuję Lorenzo Fertitta za tą walkę, to była dla mnie duża szansa, aby walczyć dla Invicta FC. To moja praca, trenuję i walczę codziennie w czterech ścianach sali treningowej. Jestem szczęśliwa i dumna mogąc powrócić jako mistrzyni. Wkrótce będę walczyła w UFC.

Lubię współzawodnictwo, a w każdej walce uczę się czegoś nowego. Więcej kontroli nad rywalem, jestem niezwykle agresywna. Moja ekipa i jak bardzo ciężko pracujemy nad tym (żeby zbić do 140/135 funtów). Dla siebie, rodziny i fanów spróbuję dać z siebie 100%, aby zrobić 135 funtów.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o