Jacek Kreft otrzymał propozycję walki z Pawłem Kiełkiem na FEN 6

09 Luty 2015
Jacek Kreft otrzymał propozycję walki z Pawłem Kiełkiem na FEN 6


Zaledwie wczoraj pojawiła się informacja o długo oczekiwanym debiucie Pawła Kiełka (5-0-1) na Fight Exclusive Night 6, by już rozgorzała dysputa kto miałby go przywitać. Z nieoficjalnych źródeł blisko ewentualnego rywala otrzymaliśmy potwierdzenie, że przysłowiowym „Gate Keeperem” mógłby być Jacek Kreft (5-2).

Pozostaje jednak kwestia nowej wagi dla Kiełka, który już dawno zapowiedział na łamach MMAnews, że schodzi do wagi 66 kg. Inną sprawą jest fakt, że Kreft niedawno poniósł zaskakującą porażkę na własnym terenie i przeciwnik pokroju Pawła, to spore wyzwanie jak na próbę odbudowania się po przegranej. Ciekawe co na to FEN, któremu również na pewno nie było na rękę przegrana zawodnika, który świetnie sprawdził się na czwartej Summer Edition w wakacje.

Jak ustaliliśmy, do Pawła Kiełka przymierzany był również reprezentant gospodarzy Patryk Grudniewski, ale ten bohater naszego kolejnego newsa jest już na liście zatrudnionych przez innego z polskich graczy, o czym poinformujemy niebawem. Z niecierpliwością czekamy na rozwój wydarzeń.

Komentarze

  • RZDZ

    czyli sprzątneli im sprzed nosa PAtryka

  • VitorBelfort

    Nie mam nic przeciwko takiemu zestawieniu. A to, że przegrał ostatnią walkę to nic nie znaczy.

  • Karolina Gostowska

    Jaca by go pokonał bez problemu, ostatnio przegrał bo rywal uderzał go nieprzepisowymi kolanami w głowe. Ogólnie te dwie porażki mojego Jacy były pechowe ale z Kiełkiem by sobie poradził bez problemu