Karol Bedorf vs. Peter Graham oficjalnie na KSW 31

21 Luty 2015
Karol Bedorf vs. Peter Graham oficjalnie na KSW 31


Nie tak dawno, bo kilkanaście godzin temu Karol Bedorf stwierdził w wywiadzie dla naszego portalu „To nie jest tak, że w KSW można zdobyć pas szybko. Ja na swój czekałem cztery lata.” Ze studia Polsatu właśnie poszła informacja o kolejnym zestawieniu czyli Karol Bedorf (11-2) vs. Peter Graham (10-7) na majowym KSW 31. W październiku 2014 Australijczyk pokonał Marcina Różalskiego przez niezdolność tego drugiego do dalszej walki, spowodowane kontuzją kolana. Czy zasłużenie?

Komentarze

 • Pako

  Z takimi nazwiskami to Karol powinien szybko w UFC się znaleść,lecz niestety polityka KSW nie pozwoli mu na to.

 • bql

  dla mnie to missmatch

 • Mane

  Spodziewałem się kogoś lepszego. To już Różal prędzej tą walkę o pas powinien dostać bo Graham gdyby nie jego kontuzja nie wygrałby w Szczecinie. Prędzej widziałbym Grahama w walce z typowym taj bokserem, np Pawłem Słowińskim, ale Sting już niestety raczej nie zagości na KSW, jeśli w MMA w ogóle.

 • czesty33

  Dla mnie to pomylka. To jest cofanie sie dla Karola, Graham nie pokazal nic a nic zeby dostac walke o pas. Ja rozumiem ze jakies zestawienia chca zrobic ale lepiej byloby sciagnac nowe mieso…Fatalna wiadomosc obejrze jednym okiem…

 • john66

  Daja mu 40 letniego emeryta ktory ma bardzo slaby parter. smiech na sali, z gory wiadomo jak to sie skonczy.

 • IronMike

  Rozal go lal do czasu kontuzji. Widze ,ze rozal jest niepisanym mistrzem ksw jak Mamed a Karol dostaje odpadki

 • Viser

  Słabe zestawienie, chyba wiemy jak to się skończy… Spodziewałem się kogoś lepszego dla Karolu. Grahama trzeba było dać do Pudziana.

 • A. Gaik

  bardzo slabo. przeciez gdyby nie kontuzja, to rozal by go skonczyl przed czasem i takiego kogos daja mistrzowi? swoja droga troche szkoda, ze rozala trapia kontuzje, bo moglby niezle namieszac w tej kategorii, czego bym sie nie spodziewal po jego pierwszych wystepach na ksw (moze go troche presja przytlaczala…?)

 • Pain69

  Tragiczne zestawienie. Jak na walkę o pas bardzo słabo. Karol walczy niezbyt często, a jeszcze takich przeciętniaków dostaje. Nawet jak Rollesa dostał za przeciwnika zachwytów nie było, ale on przynajmniej stanowił w parterze realne zagrożenie. Graham byłby dobry dla Włodarka. Szkoda. To już bardziej interesuje mnie Silva vs Karaoglu.

 • maniekzig

  Panowie przypominam że założenie jest takie że do walki zawodnicy powinni wychodzić ZDROWI, więc jak ktoś ma kontuzje to jego problem, a tym bardziej jak ktoś w dup… ma leczenie i rehabilitacje.

  Ujmowanie komuś zwycięstwa, bo jego przeciwnik się rozsypał?

  No cóż, jest kilkanaście podobnych rozwiązań na wygraną i nie ma wymówek, bo wszystko było zgodne z duchem walki oraz regulaminem. Podobnie przegrał Borys z Saidovem.

  Zestawienie ma sens, bo Różal miał komplet zwycięstw.

  Janek też przegrał pierwszą walkę z Sokoudjou przez kontuzje.

  Głębokie rozcięcie łokciem, to też jest kontuzja. etc.

 • sylwek21

  Nie te lata Grahama, lepszym pomysłem byłoby zestawienie go z Pudzillą. Natomiast Karolowi poszukać kogoś mocniejszego.

 • IronMike

  Porywnywanie Borys vs Aslan do Peter vs rozal jest bez sensu. Borys nie byl gotowy na mistrzostwo i do czasu urazu Saidov go zdominowal . Rozal wyszedl na wlasne ryzyko ale lal Grahama bez jednej nogi co pozwala sadzic ,ze w rewanzu wyleczony by go rozbil. Graham wygral zgodnie z regulaminem ale nieuniknione wlasnie nadchodzi w postaci Bedorfa