Kleber Koike Erbst rywalem Anzora Azhieva na KSW 30 w Poznaniu

09 Luty 2015
Kleber Koike Erbst rywalem Anzora Azhieva na KSW 30 w Poznaniu


Trochę wody w Wiśle upłynęło od czasu, gdy na oficjalnym fan page’u federacji KSW podano zdawkowe informacje na temat rywala Anzora Azhieva i udało nam się rozwiązać quiz. Wiadomo było, że chodzi o klasowego i doświadczonego rywala „25 lat, 15 zwycięstw, 12 przed poddanie.” Kilka godzin później poszukiwania zdały egzamin, co potwierdził nam Maciej Kawulski a przed chwilą podwiesiło w rozpisce samo KSW. To Japończyk Kleber Koike Erbst (15-3-1), którego słusznie wytypowali również sami fani.

Od listopada 2010 roku Koike dzierży nieprzerwaną passę jedenastu zwycięstw z rzędu, co rusz obijając się po kilku ważniejszych, lokalnych imprezach MMA. Jego rekord wskazuje, że jest fighterem parterowym, lubującym się przede wszystkim w różnego rodzaju duszeniach choć nie obce są mu nokauty. Jego styl walki zagwarantował mu absolutny brak przegranych przez uderzenia. Bilety na KSW 30: „Genesis” dostępne TUTAJ.

Komentarze

 • john66

  Kolejny ktory ma rekord zrobiony na ogorach z ujemnym bilansem.

 • blingbling

  licze ze anzor przegra 😀

 • KAT

  przeciwnik pod odbicie się Anzora dobrany. kolejny, któremu chcą wygenerować karierę na takich zestawieniach. mimo wszystko liczę, że przegra. i jak widzę,nie tylko ja na to liczę 🙂

 • kaczka41

  Wg mnie, rywal dla Anzora b.dobry. Anzor dobry,ale goraca glowa troche. Wygra albo przed czasem,albo przegra przez suba. Drugi scenariusz to imo 40% szans.

 • Typer

  nooo słuchajcie jakoś strasznie nie ma się co czepiać