KSW 30: "Jestem królem nokautów." – Rodrigo Cavalheiro przed walką z Mateuszem Gamrotem (+video)

20 Luty 2015
KSW 30: "Jestem królem nokautów." – Rodrigo Cavalheiro przed walką z Mateuszem Gamrotem (+video)


Rodrigo Cavalheiro przed jednym z ważniejszych pojedynków w jego karierze, bo w mieście rodzinnym jego rywala Mateusza Gamrota. Brazylijczyk opowiedział nam o wszystkich powodach dla których jego zdaniem będzie zwycięzcą tego starcia.

Komentarze

 • rudy

  Ale w ogóle co tu się dzieje. Jest piątek rano, wpadam na stronkę a tu masowa ilość wywiadów. Jak zawsze zaczynam od wyrazów uznania!!!!!!!!!!!

 • rudy

  A co do wywiadu to niech żesz się Ci ludzie nauczą chociaż trochę angielskiego. Na pewno będzie mu ciężko przejść Gamrota ale szczerze to chciałbym żeby Mateusz dostał po dupie i wziął się w garść mentalnie. Chciałbym zobaczyć u niego inny poziom postawy

 • adamus

  Zobaczymy czy przyjdzie mu królować

 • kamerling

  Pomarzyć zawsze można. Dobra sprawa. Gamer porobi z nim co będzie chciał i zakończy kiedy zechce. IMO to missmatch. Dla niego to musiałby być jakiś Rusek/Czeczen z backgroundem w Sambo, żeby walka była w miarę wyrównana. A tak – to "do jednej mordy".

  Ja osobiście mam nadzieję, że Mati długo, długo, długo jeszcze nie przegra i będziemy mieli takiego polskiego Nurmagomedova. 😀

 • bql

  @rudy
  jaką zmianę postawy masz na myśli konkretnie?
  Pytam ponieważ także odnoszę wrażenie, że ewentualna porażka wyszła by tylko na lepsze Gamerowi. Jednakże będę trzymał kciuki za jego zwycięstwo.

  @wojtek/realizator
  Dzięki za paczke wywiadów!
  Mała sugestia na usprawnienie tych nie anglojęzycznych wywiadów. Spróbujcie po zadanym pytaniu przez redaktora zrobić fade out fade in szybki (tak aby ominąć obie wypowiedzi translatora) i puścić jak zawodnik się wypowiada + na dole napisy po polsku/angielsku, obojętnie. Przez to my widzowie nie będziemy zapominać jakie było pytanie w momencie zanim tłumacz się wypowie 🙂 Szybszy , zwarty i treściwszy wywiad wtedy wychodzi, w moim subiektywnym odczuciu rzecz jasna.

 • EL doopa

  ja też jestem za przegraną, powinien dostać po doopie