KSW 30: "Jestem królem nokautów." – Rodrigo Cavalheiro przed walką z Mateuszem Gamrotem (+video)

20 Luty 2015
6
KSW 30: "Jestem królem nokautów." – Rodrigo Cavalheiro przed walką z Mateuszem Gamrotem (+video)


Rodrigo Cavalheiro przed jednym z ważniejszych pojedynków w jego karierze, bo w mieście rodzinnym jego rywala Mateusza Gamrota. Brazylijczyk opowiedział nam o wszystkich powodach dla których jego zdaniem będzie zwycięzcą tego starcia.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
EL doopa
Gość
EL doopa

ja też jestem za przegraną, powinien dostać po doopie

bql
Gość
bql

@rudy
jaką zmianę postawy masz na myśli konkretnie?
Pytam ponieważ także odnoszę wrażenie, że ewentualna porażka wyszła by tylko na lepsze Gamerowi. Jednakże będę trzymał kciuki za jego zwycięstwo.

@wojtek/realizator
Dzięki za paczke wywiadów!
Mała sugestia na usprawnienie tych nie anglojęzycznych wywiadów. Spróbujcie po zadanym pytaniu przez redaktora zrobić fade out fade in szybki (tak aby ominąć obie wypowiedzi translatora) i puścić jak zawodnik się wypowiada + na dole napisy po polsku/angielsku, obojętnie. Przez to my widzowie nie będziemy zapominać jakie było pytanie w momencie zanim tłumacz się wypowie 🙂 Szybszy , zwarty i treściwszy wywiad wtedy wychodzi, w moim subiektywnym odczuciu rzecz jasna.

kamerling
Gość
kamerling

Pomarzyć zawsze można. Dobra sprawa. Gamer porobi z nim co będzie chciał i zakończy kiedy zechce. IMO to missmatch. Dla niego to musiałby być jakiś Rusek/Czeczen z backgroundem w Sambo, żeby walka była w miarę wyrównana. A tak – to "do jednej mordy".

Ja osobiście mam nadzieję, że Mati długo, długo, długo jeszcze nie przegra i będziemy mieli takiego polskiego Nurmagomedova. 😀

adamus
Gość
adamus

Zobaczymy czy przyjdzie mu królować

rudy
Gość
rudy

A co do wywiadu to niech żesz się Ci ludzie nauczą chociaż trochę angielskiego. Na pewno będzie mu ciężko przejść Gamrota ale szczerze to chciałbym żeby Mateusz dostał po dupie i wziął się w garść mentalnie. Chciałbym zobaczyć u niego inny poziom postawy

rudy
Gość
rudy

Ale w ogóle co tu się dzieje. Jest piątek rano, wpadam na stronkę a tu masowa ilość wywiadów. Jak zawsze zaczynam od wyrazów uznania!!!!!!!!!!!

>><<
ZamknijX