KSW 30: "Miałem zwycięstwo w zasięgu ręki." – Mohsen Bahari po przegranej z Borysem Mańkowskim (+video)

22 Luty 2015
KSW 30: "Miałem zwycięstwo w zasięgu ręki." – Mohsen Bahari po przegranej z Borysem Mańkowskim (+video)


Mohsen Bahari chwilę po przegranej walce finałowej z Borysem Mańkowskim na KSW 30. Irańczyk wyznał nam, że im dłużej trwał pojedynek, tym bardziej wzrastały jego szanse na zwycięstwo. Poza tym jest otwarty na możliwość rewanżu w niedalekiej przyszłości.

Komentarze

 • vamos

  Borys na koncu walki przypominał Nastule po pudzianie

 • Pako

  Naprawde chciałbym zobaczyć rewanż tylko że po pełnym okresie przygotowawczym,oraz chciałbym go zobaczyć ponownie na KSW

 • vamos

  gdyby to Aslambek walczył z Borysem mógłby odebrać mu pas

 • IronMike

  Jesli porownac dyspozycje Saidova i Mankowskiego ze wczoraj to jesli by Saidov wczoraj walczyl o pas to zabralby go z powrotem. Jestem przekonany o tym

 • vamos

  jak dziecku lizaka

 • maniekzig

  dobra dobra, jedna słabsza walka o niczym nie świadczy, a tym bardziej że Borys wygrał zasłużenie.

  Na postawę miało pewnie wpływ limit wagowy do 80kg, gdzie Borys nie powinien walczyć, skoro lekko robi 77kg.

  W UFC Borys musiałby zejść do 70kg, bo niestety odstawałby fizycznie.

  A co do Saidova to gość nieźle wpierd… gumi jagody i lubi soczki z apteczki, bo nie wierzę że taką siłę to on robi dietą.

  Szkoda że nie powiedział że jest pretarianinem i napierd… energię ze słońca.

 • nitro

  Te 3kg zrobiły róznice?;) W ufc 77 rzeczywiście by mocno odstawał.

 • IronMike

  Nie ma badan w ksw to wbija proste. Nie ma co go za to winic , Moks tez na wieznia z oswiecimia nie wygladal. Nikt sie do koksow nie przyzna o zdrowych zmyslach o ile nie wpadnie.Borys mial duzego i silnego przeciwnika ale gosc bez przygotowan prawie. Nie ma co go tak tlumaczyc znowu . Oby to byla jednorazowa niedyspozycja ,bo Saidov by go rozwalil w takiej formie czego chbya nikt by nie chcial

 • maniekzig

  @nitro a robiłeś kiedyś wagę? To nigby dlaczego wielu zawodników nie może dobić do wagi tylko ją przekracza. Mam na myśli kondycje zawodnika i wpływ jaki ma waga na jego formę.

  Gdyby przeciwnik Borysa miał zrobić wagę, to mogło by się okazać że nie jest taki mocny. Każdy reaguje inaczej, ale to są sprawy do dyskusji a nie wydawania wyroków.

  Borys mówił że lekką ręką robi 77kg i zszedłby do 70kg.

  Moim zdaniem gość mógł być gotowy i czekać w rezerwie, bo wielu mówiło o tym że są zawodnicy którzy dostają sygnał że mogą na danej gali zawalczyć gdy ktoś wypadnie.

 • nitro

  maniekzig nie robiłem, ale jakie znaczenie ma 3kg?;) Nie przesadzajmy już, że zawodnik, który nie zrobi kupy jest silniejszy od drugiego;) Skoro robi spokojnie 77 to powinno być git.