KSW 30: "Moj nowy rywal jest w tej samej pozycji co ja." – Borys Mańkowski o zmianie przeciwnika (+video)

19 Luty 2015
KSW 30: "Moj nowy rywal jest w tej samej pozycji co ja." – Borys Mańkowski o zmianie przeciwnika (+video)


Borys Mańkowski chwilę po ogłoszeniu nowego rywala na KSW 30. O powodach zmiany Tsareva na Mohsena Bahari, zaszytach w związku z walką wieczoru a nawet o tym jak smakuje jazda na słoniu w Tajlandii, gdzie spędził ostatni urlop.

Komentarze

 • Viser

  Łał… Jeśli faktycznie Tsarev przyjechał tutaj mając 90kg to nieźle… Nie wiem co by sobie wszyscy pomyśleli gdyby on wszedł na wagę na ważeniu ;o

 • wojt

  Jak jest chory, to teoretycznie powinien tracić wagę. inna sprawa, że jeśli rzeczywiście ważył 9 dych, to jest amatorem. Ciekawe od kiedy wiedział, że nie zawalczy.

 • bql

  @wojt – true story, od kiedy on sam wiedział, ze nie zawalczy jest najciekawsze.
  Osobiście współczuje Borysowi bo znowu dostanie kogoś nieprzygotowanego i skończy się to zapewne w 1 rundzie i znowu nie będziemy oglądali Tasmaniaka za długo w klatce.

 • Drwalu

  szkoda dla Borysa, nie kreuje to dobrze jego zawodowej sylwetki, on chyba mierzy wyżej więc na pewno wolałby mieć za sobą mega wojny a nie przechodzić po gościach na last minute. i wcale nie są w takiej samej sytuacji. nawet jak zastępstwo jest w formie to jednak co innego niż pełne psycho fizyczne przygotowanie

 • KAT

  Borys mógłby powiedziec co myśli a nie tylko tak grzecznie. nie mogę się doczekać UFC w Polsce, niech pokażą jak się robi konferencje i jak zawodnicy dają wywiady a media mogą zadawać trudne i niewygodne pytania. a nie K&L i kółeczko wzajemnej adoracji

 • Pako

  Fakt tu była lekka cenzura, już od pewnego czasu zauważyłem że zawodnicy z KSW strasznie uważnie wypowiadają się o UFC,to chyba tam taki temat Tabu.Borys jak zwykle na propsie!

 • rudy

  No musi to być temat tabu skoro w roku wejścia UFC na polski rynek KSW rezygnuje ze współpracy z mediami branżowymi. Pojebało ich krótko mówiąc.

 • adamus

  no cenzura w KSW jak ta lala. nie pierwszy i nie ostatni raz.