KSW 30: "Moj nowy rywal jest w tej samej pozycji co ja." – Borys Mańkowski o zmianie przeciwnika (+video)

19 Luty 2015
8
KSW 30: "Moj nowy rywal jest w tej samej pozycji co ja." – Borys Mańkowski o zmianie przeciwnika (+video)


Borys Mańkowski chwilę po ogłoszeniu nowego rywala na KSW 30. O powodach zmiany Tsareva na Mohsena Bahari, zaszytach w związku z walką wieczoru a nawet o tym jak smakuje jazda na słoniu w Tajlandii, gdzie spędził ostatni urlop.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
adamus
Gość
adamus

no cenzura w KSW jak ta lala. nie pierwszy i nie ostatni raz.

rudy
Gość
rudy

No musi to być temat tabu skoro w roku wejścia UFC na polski rynek KSW rezygnuje ze współpracy z mediami branżowymi. Pojebało ich krótko mówiąc.

Pako
Gość
Pako

Fakt tu była lekka cenzura, już od pewnego czasu zauważyłem że zawodnicy z KSW strasznie uważnie wypowiadają się o UFC,to chyba tam taki temat Tabu.Borys jak zwykle na propsie!

KAT
Gość
KAT

Borys mógłby powiedziec co myśli a nie tylko tak grzecznie. nie mogę się doczekać UFC w Polsce, niech pokażą jak się robi konferencje i jak zawodnicy dają wywiady a media mogą zadawać trudne i niewygodne pytania. a nie K&L i kółeczko wzajemnej adoracji

Drwalu
Gość
Drwalu

szkoda dla Borysa, nie kreuje to dobrze jego zawodowej sylwetki, on chyba mierzy wyżej więc na pewno wolałby mieć za sobą mega wojny a nie przechodzić po gościach na last minute. i wcale nie są w takiej samej sytuacji. nawet jak zastępstwo jest w formie to jednak co innego niż pełne psycho fizyczne przygotowanie

bql
Gość
bql

@wojt – true story, od kiedy on sam wiedział, ze nie zawalczy jest najciekawsze.
Osobiście współczuje Borysowi bo znowu dostanie kogoś nieprzygotowanego i skończy się to zapewne w 1 rundzie i znowu nie będziemy oglądali Tasmaniaka za długo w klatce.

wojt
Gość
wojt

Jak jest chory, to teoretycznie powinien tracić wagę. inna sprawa, że jeśli rzeczywiście ważył 9 dych, to jest amatorem. Ciekawe od kiedy wiedział, że nie zawalczy.

Viser
Gość
Viser

Łał… Jeśli faktycznie Tsarev przyjechał tutaj mając 90kg to nieźle… Nie wiem co by sobie wszyscy pomyśleli gdyby on wszedł na wagę na ważeniu ;o