KSW 30: Waldemar Kasta o kulisach pracy announcera (+video)

20 Luty 2015
KSW 30: Waldemar Kasta o kulisach pracy announcera (+video)


Waldemar Kasta tradycyjnie bardzo obszernie, choć tym razem przed a nie po gali KSW 30. O przygotowaniach do roli announcera, zagranicznych wzorcach i języku jako narzędziu do wynoszenia emocji na wyższy poziom.

Komentarze

 • Viser

  Kasta ma świetny głos do tego, w Krakowie miałem ciary przy jego zapowiedziach 🙂 Jutro w Poznaniu zapewne też będą 🙂

 • Gruby

  Mógłby tak gadać pewnie z 5 dni bez przerwy hehe

 • john66

  Dla mnie to gosc jest marnym annoucerem, a jak wymawia te przedluzone rrrrrrrrrr w nazwiskach zawodnikow to mnie szlag trafia, gdzie mu tam do takiego Bruca Buffera.

 • TheOne

  no słuchaj Buffer to jest niedościgniony bo jest kanonem. ale moim zdaniem nie ma się co czepiać Kasty w kontekście Buffera. dla mnie robi klimat i dobrze się na niego mimo wszystko patrzy. nie jest to jakaś pipka która wyskakuje w gangolu na środek areny wojowników

 • KAT

  hahaha jak mnie rozśmieszył z początku sympatyczny gostek. i ładnie zapowiedział em em mej njus 🙂 zajebiście odpowiadał na fajne pytania!!! wspomniał naszego boskiego wszechszablozębnego 😀 😀

 • Bartass89

  Kasta może i ma w porządku głos, ale mnie najbardziej wkurza w nim narastający ton wypowiadania nazwisk. Typu, gdy on krzyczy MA-TER-LA, to ma się wrażenie, że ten zawodnik ma na nazwisko Materlakowski, Materlasiński czy Materlaszek – mówiąc krótko, wydaje się, że powinny być jeszcze jakieś sylaby po ostatniej „LA”, a on po prostu to nazwisko nagle ucina bez modulowania głosu. Każdą sylabę, czy jest na początku czy na końcu – wymawia z identyczną tonacją, do pożygu i do znudzenia. Anonsując nazwisko nie zakańcza go, nie akcentuje go w sposób „schodzący niżej”, co jest od samego początku bardzo irytujące.

 • ruchmistrz

  ja podziwiam pasję do swojej pracy. mało kto tyle ma przemyśleń o swoim prostym bądź co bądź zawodzie. to jest człowiek sukcesu

 • maniekzig

  Wszystkim którzy uważają Kaste za oryginał polecam serdecznie wrócić do gal PRIDE i posłuchać zapowiedzi zawodników. Głos inny ale stylistyka bardzo zbliżona.

  Co do wypowiedzi, to jeden i drugi Buffer ma niepowtarzalny styl, który pasuje do boksu i mma.

  Nic nie przebije let’s get ready, czy and now! 5 rund…

  Aby Kasta i jego zapowiedzi coś znaczyły, to w KSW musi dojść do wielkich walk budzących emocje fanów na całym świecie, bo to że ktoś krzyczy/zapowiada w małej Polsce nic kompletnie nie znaczy.

  I tutaj nie chodzi że jestem zakompleksionym Polakiem który nie docenia Kasty, ale gdzie on ze swoim stażem przy kilkuset galach obu Panów na całym Świecie. Sorry Ego za bardzo urosło.

  @Wojtek Ty chyba nie słyszałeś dobrego polskiego rapu, albo track listę masz z TVP Kultura, bo jest masa mało popularnych raperów, co świetnie radzą sobie z językiem polskim.