KSW 31: "Mam nadzieję, że będę rozwiązaniem problemu pasa." – Tomasz Drwal przed walką z Michałem Materlą (+video)

26 Luty 2015
KSW 31: "Mam nadzieję, że będę rozwiązaniem problemu pasa." – Tomasz Drwal przed walką z Michałem Materlą (+video)

Foto: kswfoto.com

Foto: kswfoto.com


Krótka przygoda w Krakowie, przerodziła się w całodniową wyprawę zakończoną późną porą. Jednym z powodów była wizyta w klubie Tomasza Drwala, gdzie mogliśmy porozmawiać o wszelkich trudnych sprawach związanych z ogłoszonym pojedynkiem o pas z Michałem Materlą na KSW 31.

Komentarze

 • Viser

  No będzie ciekawie, już się nie mogę doczekać, a to aż 3 miesiące… ;/

 • adamus

  chodziło o to żeby Drwal zabrał pas Materli żeby potem mógł walczyć z Mamedem i Mamed ma pas. i całość się wreszcie duetowi składa jak trzeba

 • adamus

  a co do urazów to medycyna sportowa prowadzi do docelowego wyniszczenia organizmu a medycyna ludzka do jego naprawienia by za 30 lat był sprawny.

 • TheOne

  a na Borka w tym towarzystwie to się aż patrzeć nie da…

 • tomox

  jak na ksw zaczęła się scena z miniaturki powyższego filmu to aż ryknąłem smiechem bo spodziewałem się akcji na wzór tego:
  https://www.youtube.com/watch?v=cVgDQ3u_8rY

  niestety w ksw wyglądało to mniej emocjonująco 😉

 • rudy

  Jak to KSW logic, tam nic nie jest proste dla fana

 • blingbling

  Dziś (piątek) w Olsztynie rozpocznie się proces zawodników MMA oskarżonych m.in. o nielegalne ściąganie długów. Chodzi o Asłana A. i Asłambeka S.
  Ten pierwszy na salę sądową ma być doprowadzony z aresztu. Czeka w nim na decyzję ministra sprawiedliwości w sprawie ekstradycji do Rosji. Jest tam poszukiwany za zabójstwo w Kaliningradzie. Według Rosjan, doszło do niego sześć lat temu. Na wydanie mężczyzny Rosjanom zgodziły się już sądy: okręgowy w Olsztynie i apelacyjny w Białymstoku.

  Asłan A. i Asłambek S. zostali zatrzymani w sierpniu ubiegłego roku przez policjantów Centralnego Biura Śledczego. Razem z nimi zostali zatrzymani Michał Sz. i Piotr P., którym prokuratura zarzuciła wymuszenia rozbójnicze i rozboje. Asłambek S. oraz Asłan A. odpowiedzą z kolei za to, że groźbami i przemocą fizyczną zmuszali Konrada M. do zwrotu 200 tys. zł długu. Ten drugi będzie też odpowiadał za wprowadzenie w błąd urzędników Urzędu Wojewódzkiego. Według prokuratury wyłudził od nich kartę pobytu w Polsce i posługiwał się nią. Obu Czeczenom grożą trzy lata więzienia, Polakom do dwunastu.

  Przeczytaj cały tekst: Rusza proces zawodników MMA – Olsztyn https://olsztyn.wm.pl/250300,Rusza-proces-zawodnikow-MMA.html#ixzz3SwI3NNPo

 • maniekzig

  Tworek to się nadaje, ale chyba do tarcia chrzanu, a nie do MMA. Ten facet nie ma ani jednego argumentu by stać w oktagonie i promować MMA.

  Zresztą chodzą słuchy, że to przez Tworka nie ma transmisji UFC w Polsacie, bo dziennikarzyna walczy o darmowe bilety.

  Facet jest bezpłciowy i niech wraca do zajmowania się piłką, bo dla nie reprezentuje żenująco niski poziom dziennikarstwa.

 • maniekzig

  A co do operacji Drwala, to trzeba przyznać że ma w 100% rację. Nastawienie + troszkę szczęścia i możemy wyjść z niejednej opresji. Przykłady można mnożyć w setki, tylko trzeba mieć na uwadze że nie jest to takie proste.

  Liczę na Tomka, bo jako jeden z nielicznych wystawia kawę na ławę i pokazuje co tak naprawdę jest ważne na tym etapie na którym się znajduje.

 • Typer

  ciekawe jak zakończy się ta akcja z sądem

 • IronMike

  Chuj z tym calym sadem i przekretami . Mam nadzieje ,ze Drwal zdobedzie pas po czym obroni z Mamedem i bedziemy go tytułowac Tomasz '' Janusz hunter '' Drwal. Oby byl zdrowy i dal pare fajnych walk , jest jeszcze relatywnie mlody.  Jednak nie zgadzam sie ,ze to taki swietny wybor z tym ksw na dluzsza mete. Po ewentualnych wygranych z cipkiem i mamedem wybor rywali klasowych slaby. Maja juz co raz wiekszy problem z doborem dla Mameda

 • Typer

  sportowo się już w KSW nie roziwnie ale kasy moze się nachapać i zostać nową nieczeczeńską gwiazdą januszy. dla mnie sukces w KSW murowany

 • KAT

  przynajmniej będzie w KSW jeden który potrafi odpowiadać na trudne pytania i coś więcej poza game planem ma do powiedzenia. i fakt, totalny szał jest na jego obie walki w Kej Es Dablju. ale trochę bałbym się takiego szybkiego powrotu

 • maniekzig

  @Typer pokonanie dwóch mistrzów w KSW (jednego z pasem, drugiego bez pasa), to zawsze krok naprzód.

 • Pingback: Jan Błachowicz do duetu Materla/Khalidov: „Nie róbcie patologii, zróbcie tę walkę.”()

>><<
ZamknijX