KSW 31: "Zapraszam chętnych po pas." – Karol Bedorf przed galą w Ergo Arenie (+video)

21 Luty 2015
KSW 31: "Zapraszam chętnych po pas." – Karol Bedorf przed galą w Ergo Arenie (+video)


Karol Bedorf pod ostrzałem chyba najtrudniejszych pytań spośród wywiadów jakie udzielił dla MMAnews. Z rozmowy dowiecie się nieco więcej o dzieleniu treningów pomiędzy Szczecinem a Poznaniem i dlaczego jest otwarty na walkę z każdym, również z kolegami z maty.

Komentarze

 • maniekzig

  No bez jaj. Od kiedy mistrz ma decydować z kim chce walczyć.

  Co to za pojeb. polityka. Materala nie będzie walczył, ten nie będzie walczył.

  i później dziwią się że ludzie szanują najbardziej UFC.

  Komar niszczy przeciwników kończąc ich przed czasem, więc nie liczą się jedynie wygrane, ale również styl w jakim wygrywali.

  Z całym szacunkiem do Bedorfa, ale kibice chcą tej walki, bo chcą igrzysk. Za mało jest gal, by czekać 3 lata zanim Michał doczłapie się do pasa.

  Gdyby Grabowski i Tybura walczyli w KSW to pewnie jakieś 3 lata czekalibyśmy na ich walkę, a w M-1 sprawa została szybko rozwiązana i życie toczy się dalej.

 • A. Gaik

  dobry wywiad:D

 • IronMike

  Kiedy Bedorf powiedzial '' Chodz Mariusz powiedz pare madrych slow '' juz mialem nadzieje ,ze powie cos w mare sensownego ale po chwili zimny prysznic hehe. Czekam na Wlodarka , Karol mnie zaczal nudzic. Bardzo zadko konczy przed czasem a to w tej wadze raczej anomalia. Wydaje mi sie ,ze od kiedy spuchl to stracil na jakosci

 • navalainen

  Mam wrażenie, że lekko podirytowany czymś jest Karol, wywiad na sztywno strasznie 🙁

 • IronMike

  Tez mialem wrazenie ,ze jest wkurwiony jakis .

 • DREAMCATCHER

  Przecież główne gwiazdy KSW zawsze mają wpływ na dobór przeciwnika, nie jest to fajne ale tak jest.
  Tłumaczenie Karola odnośnie długiego czekania na pas zupełnie do mnie nie przemawia, tzn, że teraz Michał ma czekać np. 2 lata?
  Dlatego szkoda, że Włodarek jest w KSW, nie ma już za bardzo czasu na czekanie, a w UFC byłoby miejsce dla niego dla Karola zresztą też.

 • vamos

  @up on często tak ma chyba taki charakter. Ogolnie typ bardzo bystry i poprostu inteligentny, zawsze coś ciekawego powie. może nie często kończy przeciwników tak jak ostatnio Graciego ale przeciwnicy przez cały dystans mają z nim mękę i porządny wpier… te jego kopnięcia są epic

 • Pako

  Wywiad świetny,co do samego Karola to przecież on ma taki charakter że wydaje się jak by był obrażony.Szacun!!!!