KSW kontruje z informacją o dobrej sprzedaży biletów na majową galę w Ergo Arenie

26 Luty 2015
KSW kontruje z informacją o dobrej sprzedaży biletów na majową galę w Ergo Arenie


Konfrontacja nie czeka na rozwój wydarzeń na polskiej scenie i kontruje z ogłoszeniem wyników sprzedaży biletów na galę KSW 31 w Ergo Arenie, a ma się czym pochwalić. Wczoraj, czyli po pięciu dniach od rozpoczęcia sprzedaży, wejściówki nabyło już ponad 5000 fanów.

Tradycyjnie w tym przypadku, ciężko będzie uniknąć porównań. Przeglądając mapkę z zapowiedzianej na kwiecień UFC Kraków widać, że bilety już w dwudniowej przedsprzedaży znikają w bardzo dobrym tempie a dopiero dzisiaj ruszy oficjalna sprzedaż. tradycyjnie, na wyścigu skorzystają przede wszystkim fani.

Komentarze

 • Loku

  Ciekaw jestem ile biletów na UFC już się sprzedało, bilety za 100 złotych już wszystkie poszły.

 • Pako

  Już nawet wczoraj jak kupywałem za 200pln to w połowie były wyprzedane.A oficjalna sprzedaż jeszcze nie ruszyła.

 • Typer

  a po co to piszecie przecież oni się was pozbyli i nie chcą mieć patronwó medialnych w branży to po co przez was podają takie info? ja bym im powiedział wypierd…i chwalić się nie u nas

 • picertm

  Typer: zdaje się że portal nie jest też oficjalnym patronem medialnym UFC, więc o gali w Krakowie też mają nie informować?
  Poza tym nie widziałem żadnej różnicy w relacji z gali KSW 30, a wcześniejszymi galami.

 • maniekzig

  KSW jeszcze będzie płakać za wsparciem medialnym, bo to takie polskie – strzelić focha i obrazić się na cały świat.

  Tylko przypominam co poniektórym jak to właśnie K&L jechali po konkurencji używając sobie dowolnie.

 • Typer

  picertm chodzi o to, że media mogą wszystko pisać o wszystkich ok ale KSW współpracowało patronacko z mmanews a jak weszło UFC to się obrazili że ci promują ufc i wyjebali media branżowe bo uważają że są im niepotrzebne bo FAKT i ONET zrobią wszystko bo są dla januszy. o nas fanów mma się nie dba. dba się tylko o fanów KSW w świecie Kawula i Lewego. więc ja jestem za niepromowaniem nieistotnych sportowo wpisów. ok niech piszątu  jakieś tam zestawienia wywiad po walce dadzą i tyle. zero promocji dla kogoś kto tak wypiął dupsko na portal i jego użytkowników. jak byli patronem to rozumiem że musieli każde gówno opublikować. a teraz? niech też mają wyjebane.

 • Pingback: Ponad 14,5 tysięcy sprzedanych biletów na pierwszą galę UFC w Polsce w dwa dni()