Marcin Tybura jednym z kandydatów do majowej rozpiski M-1 Challenge 57 w Orenburgu

13 Luty 2015
Marcin Tybura jednym z kandydatów do majowej rozpiski M-1 Challenge 57 w Orenburgu

Foto: m1-global.com

Foto: m1-global.com


Nie jest to jeszcze typowy news, bo wiadomość uchwycona w zalążku tego, co ostatecznie może się dopiero przerodzić w pełnowartościową informację. Niemniej dla fanów coraz bardziej popularnego Marcina Tybury (12-0), nawet wstępne plany matchamakera organizacji do zaangażowania polskiego mistrza na majową M-1 Challenge 57, mogą się wydać interesujące.

2-go maja rosyjska federacja po raz kolejny zawita do Orenburga, gdzie do tej pory walczyło trzech mistrzów M-1, wśród nich wspomniany Tybura. Scenariusz jest możliwy do spełnienia tym bardziej, że na galę z numerem 57 włodarze przewidzieli dwa pojedynki o pas. W chwili obecnej rozważa się na poważnie kandydaturę Polaka, ale jak przekonuje dalej matchmaker federacji, „plany mogą się zmienić z dnia na dzień.”

Reprezentant United Gym Łódź zdobył tytuł w sierpniu zeszłego roku, w dominujący sposób odbierając go Damianowi Grabowskiemu. Trzy miesiące później po raz pierwszy obronił pas, w ekspresowym tempie odsyłając do szatni byłego pretendenta Denisa Smoldareva.

Komentarze