Michał Andryszak i Adam Zając wystąpią na Grand Prix Absolute Championship Berkut 14

13 Luty 2015
3
Michał Andryszak i Adam Zając wystąpią na Grand Prix Absolute Championship Berkut 14

Foto: kswfoto.com

Foto: kswfoto.com


Ze źródeł wewnątrz organizacji dowiedzieliśmy się, że Michał Andryszak (12-5-1NC) i Adam Zając (7-1-1) wezmą udział w turnieju organizowanym przez Absolute Championship Berkut w Groznym. Czternasta gala ACB odbędzie się tym razem w stolicy Czeczenii już 28 lutego, czyli za dwa tygodnie.

Gdy wydawało się, że Adam Zając na dobre wróci po dość aktywnym 2013, sprawy prywatne ponownie odciągnęły go od sportu, aż do około dwóch/trzech miesięcy wstecz, gdy regularnie zaczął pojawiać się na treningach. Wg klubowych kolegów z maty, Adam ma poważne zamiary i zamierza trzymać się wyznaczonego celu, co na razie konsekwentnie udowadnia na treningu. Aktualnie ma za sobą dwa zwycięstwa z rzędu i jeden remis.

Inaczej sprawy mają się dla „Longera”, który nie może mówić o szczęśliwej passie w życiu zawodowym. Jego dwa ostatnie wystąpienia to przegrane, przez które w sumie spędził w klatce zaledwie 59 sekund. Te i inne wydarzenia, najwyraźniej natchnęły go do zmiany barw klubowych na Ankos Zapasy Poznań. Wraz z Adamem mają już ustalonych przeciwników, ale jak dowiedzieliśmy się od oficjeli ACB, na pewno zostaną zmienieni.

Co ważne, od lutowego eventu rozpocznie się Grand Prix obejmujące wszystkie kategorie wagowe, w którym weźmie udział po ośmiu fighterów na każdą dywizję. Na zwycięzców poszczególnych wag czeka bagatela 35 tysięcy dolarów! Finał odbędzie się w Moskwie, a pozostałe etapy będą organizowane wyłącznie poza Czeczenią z czego jeden ponownie w Polsce. Po ostatniej, trzynastej gali w ciemno wpisujemy się na listę chętnych, bowiem poziom walk a zwłaszcza poziom organizacji był na bardzo przyzwoitym poziomie.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
DREAMCATCHERczesty33Gruby Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
DREAMCATCHER
Gość
DREAMCATCHER
Offline

Nareszcie Zajcu wraca, szkoda tego straconego czasu, ale mam nadzieję że najlepsze jeszcze przed nim.

czesty33
Gość
czesty33
Offline

Bardzo dobra informacja, longer pozytywna postac a jednak wizerunkowo sporo stracil ostatnio…licze ze powroci w wielkim stylu…

Gruby
Gość
Gruby
Offline

Marcin Rogowski w wywiadzie mówił też że Janusz Staszewski też weźmie udział w tym turnieju albo w piórkowej albo lekkiej pewnie…