Nowi sędziowie na pokładzie KSW oraz oficjalny skład na galę w Poznaniu

05 Luty 2015
7
Nowi sędziowie na pokładzie KSW oraz oficjalny skład na galę w Poznaniu


Pozycja lidera na polskim rynku to nie tylko prawa ale i obowiązki. Właśnie dlatego federacja KSW postanowiła wkroczyć w kolejną fazę i udoskonaliła dotychczasowy skład o nowe nazwiska.

21 lutego punktował będzie Anglik Ben Cartlidge, a do pomocy wkroczy David Lethaby z ponad 70 walkami Cage Warriors na koncie arbitra.

Nowością na KSW 30 będzie pochodzący z Łodzi Piotr Michalak, znany m. in. z gal Profesjonalnej Ligi MMA i innych imprez w całej Polsce, również tych w formule amatorskiej, uważanej za naprawdę ciężki test dla każdego sędziego. Na uwagę zasługuje fakt, że Michalak jest w czołówce jeżeli chodzi o liczbę sędziowanych walk w kraju. Kolejnym atutem np. dla naszego portalu, jest otwartość w kwestii możliwości przedyskutowania każdej spornej decyzji w walkach z jego udziałem.

Tradycyjnie zobaczymy również Tomasza Brondera z Katowic oraz Łukasza Porębskiego z Olsztyna. Do tego Leszek Pawlęga (Warszawa) i Cezary Wojciechowski (Toruń). Oprócz ww. składu, federacja przetestuje trzech arbitrów punktowych, którzy będą oceniali walki bez wpływu na werdykt końcowy, a ich pracę ocenią później pozostali koledzy. Jest to oczywiście etap rekrutacji lub skutek werdyktów z poprzedniej gali, przez które odsunięto dotychczasowych dwóch sędziów, a którzy muszą ponownie przejść weryfikację.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
DrwaluVitorBelfortKATrudyPako Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Drwalu
Gość
Drwalu
Offline

praca sędziego nie jest łątwa,a le co zawodnicy mają lekko? a muszą zawierzać im swoje zdrowie i karierę. więc ja wobec sędziów mam ogromne oczekiwania

VitorBelfort
Gość
VitorBelfort
Offline

Duzy plus. Zobaczymy czy nowi sedziowie sobie poradza, czy po zmianie beda jeszcze jakies ‚wpadki’

KAT
Gość
KAT
Offline

oby tylko tej laski co ostatnio nie było

rudy
Gość
rudy
Offline

Gal się tyle namnożyło w ostatnich latach, że sędziowie mają gdzie zdobywać doświadczenie. Niech KSW z tego korzysta, po co mają ciągle kisić te same ogóry. Słuszna decyzja

Pako
Gość
Pako
Offline

Ok fajnie,a wiadomo na jak długo ci zza granicy będą w KSW? Czy to znowu będzie jak z Dean'em.

maniekzig
Gość
maniekzig
Offline

Jeden z nielicznych co się nadaje na sędziego. Wiadomo że jest mało tych co pracują często, ale im więcej gal na ich koncie tym większe doświadczenie.

Jeden taki pyskaty sędzia nie ogarniał presji i został szydercą – oby jak najmniej takich przypadków.

Hayabusa
Gość
Hayabusa
Offline

Mogliby w końcu pozbyć się tego Porębskiego. On nie potrafi sędziować, każda walka sędziowana przez niego budzi kontrowersję -_-