Piotr Rogosz kontra Tomasz Gut na Fight Exclusive Night 6

19 luty 2015
0
Piotr Rogosz kontra Tomasz Gut na Fight Exclusive Night 6


Włodarze FEN ogłosili właśnie kolejny pojedynek na szykowaną szóstą galę we Wrocławiu. W kolejnym starciu na zasadach K-1 zmierzą znany z Fight Exclusive Night Piotr Rogosz vs. Tomasz Gut ze Słowacji.

Rogosz startował na FEN dwukrotnie, za każdym razem wychodząc z kolejnym zwycięstwem w rekordzie a raz zahaczając o honory Najlepszej Walki Wieczoru. Nie obce są mu również występy w amatorskim MMA, gdzie odnosił niemałe sukcesy. Słowak również ma osiągnięcia na polu amatorów lecz w sportach uderzanych, które okupił m . in. Mistrzostwem Słowacji. Choć na początku roku przegrał w FEN na punkty, to jego charakter został doceniony w postaci angażu na kolejny pojedynek, o którym wypowiedział się Paweł Jóźwiak

Stawiamy na mocną konfrontację dwóch zawodników zbliżonych wiekowo. To będzie porównanie polsko – słowackie na kickboxerskiej arenie.” – powiedział Rafał Sawicki, wiceprezes Fight Exclusive Night. „Zdecydowanie może być to walka, która już na wstępie gali rozgrzeje publiczność. Na dwóch galach FEN Rogosz dał z siebie wszystko. Gut z kolei pokazał nie tylko serce do walki, ale także świetną technikę. Będziemy uważnie obserwować ten pojedynek i polecam go uwadze całego środowiska.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x