PLMMA 47: "W kolejnej walce szykuję niespodziankę." – Marian Ziółkowski po wygranej z Bartłomiejem Kurczewskim (+video)

02 Luty 2015
6
PLMMA 47: "W kolejnej walce szykuję niespodziankę." – Marian Ziółkowski po wygranej z Bartłomiejem Kurczewskim (+video)


Marian Ziółkowski o pełnym niespodzianek starciu z Bartłomiejem Kurczewskim na PLMMA 47. O pękniętym suspensorze, trudnościach w mieszaniu elementów parteru i stójki oraz o (red. zagranicznym?) kontrakcie szykowanym na kolejny pojedynek.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Cain
Gość
Cain

no bez podniecania się racja ale miło mieć pamiątkowe zdjęci z wakacji taki z jakimiś „personami” 🙂 jak na luzie się bierze to wszystko można. a poza tym plastikowy ochraniacz?? jak to możliwe że narożnik go tak wypuścił?

maniekzig
Gość
maniekzig

@TheOne Ta Klasy? Czego Ty od nich oczekujesz?

Znasz powiedzenie: „Najgorsze jak się Dziada robi Pan” ?

Oni już tam mają pewnie nerki i płuca poodbijane od tego wzajemnego klepania. Fabryka mydła.

Śmieszne ludki, co się boją o własne tyłki, a najwięcej jadu i fermentu sieją w środowisku. Samozwańczy portal guru polskiego MMA.

A co do zdjęcia to Marian ma rację, dla mnie to jakaś forma pamiątki, że miało się okazje kogoś spotkać, ale bez podniecania się.

TheOne
Gość
TheOne

widzę że coraz większe niezadowolenie panuje w świecie mma z racji roli a raczej antyroli jaką pełni mmarocks. i dobrze, bo powinniśmy od nich więcej klasy i niezależności wymagać jako fani. nie jest UFC ale nie pamiętam nazwy 😉

boohmacher
Gość

Solidna wygrana Mariana z bardzo solidnym zawodnikiem jakim jest Kurczewski. Teraz napewno podzie do gory w rankingu „najlepszych” jak i wlasnym kazdego fana mma.

Pako
Gość
Pako

Jaka antyreklama najlepszych Laughing Kto tam w ogóle zagląda na ich ranking.Wywiad na luzie.Już Pan Wojtek czyli grubo się zapowiada.

EL doopa
Gość
EL doopa

a ja mam tylko pytanie czy tam nie ma żadnego media roomu bo zawsze te wywiady robicie na tle rozbieranego wyposażenia. albo mogliby poczekać aż skończycie wywiady przynajmniej 😉 plastikowy suspensor to jakieś szaleństwo. weź sobie kolego tytanowy